Overzicht online petitie: Wij steunen het integraal behoud van het Lappersfort


Klik hier om de petitie te ondertekenen, steun ons en het bos

Wandelingen in Lappersfortbos in 2011 - Zondagswandelingen 2011 in het Brugse Lappersfort Poëziebos in 2011 : zondag 9/10, telkens om 14u30

Seizoenswandelingen Lappersfort 2011 (hoofdingang ANB-bord Lappersfort Poëziebos Brugge hoek Ten Briele / Vaartdijkstraat langs kanaal) toegang gratis, bij regenweer paraplu en laarzen) (bussen 7 & 17 stoppen in buurt rond punt Ten Briele) Meer info bij de bosGezellen, 0486/73.72.20 & 050/39.09.57)

Een dierbare groet van de bosGezellen,

Peter Theunynck, voorzitter Groene Gordel Front in Brugge en Ommeland (GGF) & woordvoerder Lappersfort Poets Society, 0486/73.72.20 & Luc Vanneste, 050/39.09.57, secretaris GGF & medewoordvoerder Hanzestadcoalitie, www.ggf.be

http://www.regiobrugge.be/lappersfortpoets.php http://www.regiobrugge.be/report.php?aid=168 ( foto' s gedichtendag 2007 ) Duurzaamheid omdat de toekomstige generaties ons dierbaar zijn ...
SAMEN ZUURSTOF GEVEN AAN EEN DUURZAAM VLAANDEREN
Opdat het hart van de schildpad nooit ophoudt met slaan....

Nr Naam Gemeente
3129
3128
3127
3126 Luna Kuurne
3125 Anouk Van Pottelberghe Destelbergen
3124
3123
3122
3121
3120
3119
3118
3117
3116
3114 Hilde Coussens Aardenburg/Ned.
3113 STEVEN BOONE GENT
3106 Guy Antonissen Wommelgem
3105 Jan Degryse D-69198 Schriesheim (Duitsland)
3104 Versteyhe Jef Sint Andries Brugge
3103 annelies rosiers Brugge
3101 speecke r st-kruis- brugge
3100 Jan Van Haute Sint-Niklaas
3098 viaene goedele herne
3095 Kevin Llamas Bravo Dilbeek
3094 ruysschaert martin 8400 oostende
3093 ROGIER ERIK GENTBRUGGE
3077 Beeterens Stefan
3073 Dorien Peeters Geel
3072 Lambeets P 3470
3071 koen luyckx
3070 peter van der wal groningen
3067 Jan Kuypers Gent
3064 piessens
3063 Geboers Maria 2610 Wilrijk
3061 Vanhooren Birgit Eeklo
3057 Samuel Van Ackere Oeselgem
3056 Groen vzw 8200 Sint-Andries
3054 Van Duppen Lilith Haacht
3051 maggy Gysenbergh 3472 Kersbeek-Miskom
3050 Demeulenaere John 8800 Roeselare
3049 Wouter De Proost Hoeselt
3048 Guy Troch 2100 Deurne
3042 Vandermeulen Nele Sint-Amandsberg
3036 Peter Urbanus Goes (zeeland)
3031 Thomas Goemaere 8900 IEPER
3029 Wouters Geel
3028 Arno De Vos Oostduinkerke
3025 Verbeiren 1740 Ternat
3024 Danneels Camille Hulshout
3021 Sarah De Groote Loppem
3017 Vreven Jonas Gent
3016 Michaël Termote Rumbeke
3015 Kim Bruynooghe 8820 Torhout
3000 Jordi van guyse Stekene
2997 nancy david assebroek
2984 Danny De Rocker Gent
2983 Vera thomas 9000 Gent
2978 Linda Bastiaensen Hoevenen
2974 leila qasedallah antwerpen
2961 Vanschooren louisa Vorst-laakdal
2940 Vincent Vliegen Bree
2939 Goemaere Liesbeth Koolkerke
2938 Bie Van den Bosch Eke
2937 charlotte boone Aalter
2935 Goudeseune Filip Gent (9000)
2934 BRAET Patrick Oostrozebeke
2933 Bram Lentacker Gent
2932 alain lenoor oostende
2929 SWERTS DANNY HASSELT
2928 Veys Celine Ardooie
2927 Hanne Boudens sint-andries
2926 janne weetik niet
2925 Doggen Yentl Paal-beringen
2924 Jeroen Maertens 8370 Blankenberge
2923 Kevin Gevaert Oostende
2922 warnier anna 8200
2921 vanderplancke Ingrid 8310
2920 Najet Tkatchenko 8000 Brugge
2918 Acheikh Mohamed Antwerpen-Borgerhout
2917 Jan Kyndt Gent
2916 Torfs An Wilrijk
2915 Deschepper Mich Wilrijk
2914 Hulsbosch Roger 3840 Borgloon
2913 Panis Inse 3840 Borgloon
2912 COQUYT WILLY 9000 Gent
2911 Marita Godyns LEUVEN
2910 Eva De Pauw Gent
2909 chris wierikx haaglanden
2908 Kristof Gouwy 8420 De Haan
2907 Pierre Stepman 9000 Gent
2906 Berdar Vera 9000 Gent
2905 dewyse Stijn sint-michiels
2904 dewyse Pieter sint-michiels
2903 Daveloose Ilse sint-michiels
2902 Dewyse Serge sint-michiels
2901 Wim Vandewiele Wingene
2900 Mieke Lefevere 3980 TESSENDERLO
2899 Allemeersch Paul 3980 TESSENDERLO
2898 Gwen Schoeters Borgerhout
2897 Vernimmen Luc 9050 Gent
2896 Kaat Dauwe Aalst
2895 Hans van der Linde Steenhuffel
2894 Alice Holemans 2018 Antwerpen
2893 Arne Devos Roeselare
2892 bart godderis wetteren
2891 Kris Huysman Assebroek
2890 Van Hullebus P. Damme
2889 Haesaerts Peter 3150 haacht
2888 Haesaerts Peter
2887 Steven C. Brugge
2886 Lieselotte T Brugge
2885 Pierre Agten Neerpelt
2884 Vlaminckx Fernand Merksem
2883 Conny Verbandt 8400 Oostende
2882 Hans Delannoye 2550 waarloos
2881 Van Audenaerde Patrick Eeklo
2880 Nora Van Cauwenbergh 1060 Brussel
2879 Barbara De Cock Leuven
2878 Marc RAES Hoboken
2877 Annick Lootens Mariakerke
2876 Stefan Valenberghs Gent
2875 Schevenels Els Gent
2874 Liesbet De Weder 9000 Gent
2873 D'hondt johan Ichtegem
2871 Lescroart Annemie 8750 Wingene
2869 Michiel Aarts Retie
2868 Werner Vaesen Maaseik
2865 michael van liere zuienkerke
2864 Elke Pitteljon Oostende
2863 kelly delandsheer berchem
2862 de blende ingeborg 1730 ASSE
2860 Decaluwe Eric Aalter
2859 Sofie Pottie Sint-Michiels
2858 karel kerckaert serskamp
2857 marisa gunst serskamp
2856 Christophe Heist
2855 Versteyhe Jef 8210 Zedelgem
2854 Joris Sijmons Schaffen
2853 Elizabet drongen
2852 Toon Rombouts 2200 Herentals
2851 Tuytelaers Tinus 2200 Herentals
2850 Claire Vandenkerchove 1560 Hoeilaart
2849 Bart Vanden Driessche Eeklo
2847 geerts peter grobbendonk
2846 demeulenaere noel maldegem
2845 grymonprez Myriam waregem
2844 Verkoulen Mariette 3500 HASSELT
2843 De Vos Willem blankenberge
2842 Mijanou ter Braak Aardenburg
2840 Ester jansen bronckhorst
2839 kevin le guern 2300 turnhout
2836 Dorothy Senepart Turnhout
2835 NoortjeWiesbauer, stRaten-generaal Antwerpen
2834 Kim Fillee Heusden-Zolder
2833 De Meester Koen Brugge
2832 Heystraeten Eric 2950 Kapellen
2831 Guy Plasschaert 8340 Damme
2830 Ignace Tousseyn Oedelem
2829 laridon carine 9000 gent
2828 Peeters Corinne 2350 Vosselaar
2827 Wijnand Schippers Rotterdam
2826 Betermieux Jan Torhout
2825 Stijn Geenen
2824 van bladel turnhout
2823 Priya Shetty Antwerpen
2822 Adriaensens Aartselaar
2821 roger van loon weelde
2820 joyce van loon weelde
2819 joeri kenes weelde
2818 christof dhont turnhout
2817 tom van vucht turnhout
2816 Ignace Tousseyn Oedelem
2815 Basisbeweging voor democratie in samenleving en kerken 9300 Aalst
2814 Paul De Witte 9320 Nieuwerkerken
2813 Mare Van Hove Sint-Niklaas
2812 Dietrich Muylaert Gent
2811 An Gordier Sint-Amandsberg
2810 Rilana Gemser Rotterdam
2809 Simon Verhaeghe Sint-andries 8200
2808 michiel sohier 8200
2805 Marjolein Devos Brugge Sint-Kruis
2804 Guido De Meyer Reningelst
2801 Laura Ternat
2799 Lotte Van Eyck Pellenberg 3212
2798 Lorenzo Lambrecht Brugge
2797 bernard lindekens 3400 Landen
2795 stubbe serge maisons alfort 94700 france
2794 marjolein nagtegaal Almere
2793 Michaëlla Vanrusselt Hasselt
2792 peter geerts bouwel
2791 Evelien Costers 9000 Gent
2790 Ine Mens 3000 Leuven
2789 P. Vercruijsse Torhout
2788 dhooms alexander 8810 lichtervelde
2787 Erdreich julien 8000 Brugge
2786 Deman Jorgen Menen
2785 Erik Buelinckx 1030 Schaarbeek
2784 Elisa Nelissen Leuven
2783 loewie mahieu brugge
2782 zpuoamkdoz sbJnPXINtamiStx
2781 Anne-Sophie Ogonowski kortenberg
2780 robin vanhees Heverlee
2777 Geert D'haene 8000 Brugge
2776 Cammans Mechelen
2775 Elise Deprez Antwerpen
2774 Bonamie Oostkamp
2773 Foeke Brugge
2600 Martine Rommelaere 2230 Herselt
2599 de jonghe hendrik 9160 lokeren
2598 Luc Lamine Rotselaar
2597 Aline Conard Tongeren
2594 Nathalie Van Bruijssel oostende
2592 Marc Eggermont Waregem
2591 Van Den Eeckhout Samuël Haaltert
2590 Heidi De Cock 9000 Gent
2589 Katja Stammer 3500 Hasselt
2588 Walda de Bruyn Sint-Jansteen NL
2587 Vlaminck Gilbert Sint-Jansteen NL
2584 j.meijer beverwijk
2583 piet drimmelen
2582 de deyne annuska torhout
2581 Guy Blommaert Gent
2580 Mieke Soenens Ronse
2579 Johan De Meyer 2300 Turnhout
2578 Naessens José Wetteren
2577 De Kinder Lieve 3000 Leuven
2576 De Kinder Lieve 3000 Leuven
2575 steven de poorter roeselare
2574 Johan Mistiaen 8380 Zeebrugge
2573 Van Damma Veronique Sint-Gillis-Waas
2572 Vink Gert Sint-Gillis-Waas
2570 Sigi Mercelot Belfast
2569 De Leu Norbert Lissewege
2568 Nesladek Mol
2567 Matthieu Geltmeyer hamme
2566 pim de vos standdaarbuiten, nederland
2565 Hugo Van Verdegem 8200 Brugge
2564 dirk hertveldt 1770 liedekerke
2563 Henk Loobuyck Handzame
2562 Hanna Järvinen Lovendegem
2561 Dieter Verhulst Oostrozebeke
2560 An Lauwers wommelgem
2559 Karolien Van Den Broeck brugge
2558 rebecca raes 8000 koolkerke
2557 Knockaert Stany wingene
2556 Geert Billiet 8020 Oostkamp
2555 Jacobs Jurgen duffel
2554 Van Crombruggen Maaike duffel
2553 Peters Marga 9000 Gent
2552 sanne biesmans bilzen
2551 Joachim Valkiers Aalst
2550 matthias strubbe sint-michiels
2549 Gabby Van LANGENHOVE 9220 Hamme
2548 liza smessaert 9880 aalter
2547 laurie melsens kuurne
2546 debusschere jean pierre menen
2545 claudine lafere kuurne
2544 Ward Tamsyn Assebroek
2541 Van Ruymbeke Anne Heverlee
2539 Maarten Verbeke Gent
2538 Van Kerckhove Wim Sint-Kruis
2537 florence brugge
2536 cedric sinove brugge
2535 Sally Mens Utrecht (NL)
2534 Bert Vandenbussche Oostkamp
2533 Loobuyck Henk handzame
2532 Stijn Lagauw Gent
2531 Pieter Maenhout 8000 Brugge
2530 Janssens Nathan Brasschaat 2930
2529 Huyghebaert Rudi 8380 Lissewege
2528 Jarn Vermote Gits
2527 yves desmarez avelgem waarmaarde
2526 lars meulenbergs brugge, sint-andries
2525 ciska lievens izegem
2524 nico rotsaert brugge
2523 Jasmine Lemmens Aarschot
2522 Elisa Lemmens Aarschot
2521 Luc Bauwens Zandvoorde-Oostende
2520 Mariette Laureys 9160 Lokeren
2519 Willy De Block 9160 Lokeren
2518 Jordi Van Guysse Stekene
2517 Ellen Van den Durpel Stekene
2516 Van den Durpel Laura 9160 Lokeren
2515 Van den Durpel Tom 9160 Lokeren
2514 Lisa van den Durpel 9160 Lokeren
2512 Pascale De Block 9160 Lokeren
2511 Marc de Wolf 9160 Lokeren (Daknam)
2510 Chantal De Block 9160 Lokeren (Daknam)
2509 Ureel Bredene
2508 Ureel Marianne 8450 Bredene
2507 Van Camp-Leenaerts 2850 Boom
2506 Klaar Meulebrouck 8000 Brugge
2505 D'heer siegfried 9240 Zele
2503 Harm Logghe Brugge
2502 mieke franquet 8310 brugge
2501 Plasschaert Vincent Brugge
2500 karel hugelier oosterzele
2498 Els Stichelmans Wichelen
2497 marnic verscheure torhout
2496 Jasmijn De Pestel 9940 Evergem
2495 erin goosens Koersel
2494 julie de kezel 9090 melle
2493 Valérie Puttevils Gent
2492 emma verheirstraeten gent
2491 Verhoeven Anna 9860 oosterzele(moortsele)
2490 laura gent
2489 Rana Gent
2488 Mizrak Rana 9000 Gent
2487 alexandra wolf gent
2486 pieter 9630 zwalm
2485 browaeys pieter 9000 gent
2484 Luka De Brabander Sint-Amandsberg Gent
2483 Sybille Wynants Gentbrugge
2482 tina ghillebert bredene
2481 Marc De Cat Brakel
2480 Claire De Coninck Gentbrugge
2479 Sybil Wynants Gentbrugge
2478 Myra De Cat Gentbrugge
2477 Ewout 9050
2473 Stroobandt Y
2472 Roel Van Bambost 9040 Gent
2471 Mussche Evergem
2470 Benjamin Vanbaelenberghe 8610 Handzame
2469 Mikael wijns 1701 itterbeek
2468 tack laura Gent
2467 Formesyn Stew Zedelgem
2466 verstraete schilde
2464 silke danschotter brugge
2463 Nel Baart De Bilt (Holland)
2462 Nel Baart De Bilt (Holland)
2461 Crevits Dirk 8820 Torhout
2460 Belaen frie 8730 Oedelem
2459 Luypaert Lieve 1570 Vollezele
2458 Beyne Annemie Gentbrugge 9050
2457 Beyne Annemie
2456 Pieter Descan Sint-Michiels
2455 Robin De Rous Blankenberge
2454 Diego Van De Keere Maldegem
2453 Ilse Dupré Maldegem
2452 DORNY OOSTKAMP
2451 POL MAES 3384 GLABBEEK
2450 Verougstraete Xavier 9051 Sint-Denijs-Westrem
2449 Claudine Meeus 9051 Sint-Denijs-Westrem
2448 Loosveldt Wannes 8310 Assebroek
2447 Vandendriessche Kris10 Assebroek
2446 familie wuyts sint-kruis
2445 casier gent
2444 Kobe Vermeulen St-Kruis (8310)
2443 Jeroen Veulemans Kortenaken
2440 emmylou meire 8020 oostkamp
2439 Greet Luyaert Merchten
2438 Margot D'Hollander 2070 Zwijndrecht
2437 Annelies Cop 2070 Zwijndrecht
2436 Davy D'Hollander 2070 Zwijndrecht
2435 bart herent
2434 staf de wilde 8420 de haan
2433 Didier Caestecker oostkamp
2432 de Meester Jean Marie 8020 Oostkamp
2430 de Smaele veerle brugge
2429 Laura Gent
2428 ADAM Filip 9770 Kruishoutem
2427 Recour Koen 8200 St.-Michiels
2426 Bernard Bedeur Oostende
2425 Speleers Ann 8572 Kaster
2424 Maeckelberghe Linda 8510 Marke
2423 Masure Daglinde Antwerpen
2422 maximilien binard brugge
2421 Julie Daveyne Oostkamp
2420 wiepke boogaerts betekom
2419 Tommy Mees Mortsel
2418 lies b brugge
2417 Sieglien De Roo Gent
2416 Anita Van Hauwe 9340 Lede - Wanzele
2415 Paul De Beule 2600 Berchem
2414 Kevin Cauliez 8600 Diksmuide
2413 Claes , Marc Antwerpen
2412 Christine Michiels Berchem
2411 Kinnie De Beule Berchem
2410 Andre vandeckerkckhove milieu actieviest 8460 Oudenburg
2409 frank vandeweghe wingene
2408 steffy samyn zonnebeke
2407 Ampe Jeroen kuurne
2406 jolien passendale
2405 herrmans emilie kasterlee
2404 Andy Vermaut Koekelare
2402 Het VERKEERSTRIBUNAAL 8000 Brugge
2400 Petillion Stefaan 8000 Brugge
2399 maïm dedeene brugge
2398 nemo dedeene brugge
2397 ellen verstraete brugge
2396 Stevens Bart eernegem
2395 SAEYS FRANKIE 9220 HAMME
2394 waignein 8310 brugge
2393 Karin Travella Assebroek
2392 Anna Holvoet 2600 Berchem
2391 Noëlla Elpers 2600 Berchem
2390 Peter Holvoet 2600 Berchem
2389 marietteverkoulen@hotmail.com 3500 Hasselt
2388 verhoye assebroek
2387 De Bruyne Eef Grammene
2386 Lennert Van Hoof Beernem
2385 Dries Aelter 8000
2384 Erlinda da Luz Coutinho 8310 Assebroek
2383 Anneleen Beirnaert Brugge
2382 verleye annelies hertsberge
2381 foulon m gullegem
2380 gheysens patrick gullegem
2379 vanmaele sabrina 8820 torhout
2378 Lode Reynaert Brugge
2377 Marc Reynaert Brugge
2376 Hannelore Vanmiddelem Assebroek
2375 Dewachter Oostkamp
2374 Q lee brugge
2373 leroy f brugge
2372 jeffrey vanhille sint-andries
2371 carmen maene zedelgem
2370 Ide Willy Knokke-Heist
2369 Verheyden Elisabeth knokke-Heist
2368 de meyer igor oostende
2367 Pieter Maenhout 8000 Brugge
2366 Michèle D'Haene Heusden
2365 Lára Wauters Gent
2363 nasja vanschooren antwerpen
2362 Van Lierde Pascal 9660 Elst
2361 Vanroye Robert 8310/Assebroek
2360 Ben Sint Andries
2359 elke van schoorisse beerse
2358 Claeys Dieter Blankenberge
2357 Ria Theunissen oudenaarde
2356 joke de poorter oudenaarde
2355 Dirk De Poorter oudenaarde
2354 lut van rossum 2980 zoersel
2353 Bassier Gentbrugge
2352 Declerck Sandy 8610 Kortemark
2351 Jilske Weyts Oud-Turnhout
2350 De Roeve Michel Bilzen
2349 Sarah Geeroms Evere
2348 Rudy Stevens Schendelbeke
2347 Johan Bultiauw Oostende
2346 Michael Cocquyt Wondelgem
2345 tine vandeputte hooglede
2344 vanhuyse johan hooglede
2343 dewulf danny roeselare
2342 deserranno martine roeselare
2341 farinon sarah oosterzele
2340 vanhuyse christophe oosterzele
2336 Shannen Martele 8730 Oedelem
2335 Leen Spaepen ANTWERPEN
2334 Netwerk Alternatieve Reizigers N.A.R. 2460 Tielen
2333 De Pauw M.J. Nieuwkerken Waas
2332 Claus Claudia 9230 Wetteren
2331 Annemie Aerts Antwerpen
2330 Paul De Peuter Berchem
2329 Masja Kinsbergen Deurne
2280 Ine Boogmans Schriek
2279 Katrien D'Haese Antwerpen
2278 Alexandra Manoshina Berchem
2277 Paul De Peuter Berchem
2276 dufait joost oostende
2275 stef boogaerts betekom
2274 Michael Vrijhof Leuven
2273 Raf Lafaille Merksem
2272 Pamela Ooms Mol
2271 WIM SCHILTZ WONDELGEM
2270 Danny Venlet 1000 Brussel
2269 Evi Lippens 1000 Brussel
2268 An Degeyter 8420 De Haan
2267 marian mortier ieper
2265 Danny Taelemans 8210
2264 Matthias Herzele
2263 Dries Torreele Poperinge
2262 Koen Wolvertem
2261 Jelle Spruyt Olen
2260 perquy annie vilvoorde
2259 Greet De Rop 2980 Zoersel
2257 Poelman René en Irène 61137 Schöneck/Duitsland
2256 Ray Vanderbeken Roeselare
2255 Michiel De Mylle Brugge
2254 Yves Vermeulen Westkapelle
2253 Grypdonck Jackie Wondelgem(gent)
2252 vanhaerents valerie Torhout
2251 Simonna Uyttenhove Torhout
2250 Joly Nadine Torhout
2249 Vanhaerents Frederick Torhout
2248 Sandra Claeys Assebroek Brugge
2246 frank van alfene 1760 roosdaal
2244 Driezel Gilles St-Gilles (Brussel)
2243 Maya Lafere 8501 Heule
2242 van luijk katelijne sluis
2241 Aagje Coudenys Veldegem
2240 Van Coillie Lisa Brugge: Sint-Andries
2239 maximilien binard brugge
2238 Els Degryse Brugge
2237 Melis Luc Brecht 2960
2236 Van Den Berghe Mark Zuienkerke
2235 vanderhaeghen steve assebroek
2234 Charlotte Pieters Dudzele-Brugge
2233 De Reuck Carine 8020 Oostkamp
2232 Adelgonde Calmeyn Loppem
2231 Joke Derre Assebroek
2230 Vervaeke Bart Leuven
2229 rudy proesmans vremde
2228 Jana St-Andries
2227 Vanneste Jacob Ichtegem
2226 Katelijne Boone Sint-Kruis brugge
2225 De Smedt Alexander Kortemark
2224 sofie van rensbergen brugge
2223 Arne Verstraeten Lokeren
2222 Reynold De Roost Ekeren
2221 Debrabandere, R. Brugge
2220 M.Weyne terneuzen
2219 Edith Vanden Berghe 9030 Mariakerke
2218 Verbeken Jonas 9320 nieuwerkerken
2217 Edith Van Ransbeeck 9320 nieuwerkerken
2216 lieselotte oostende
2215 Van Nieuwenhuyse Thomas Ursel 9910
2214 Goethals K Ursel 9910
2213 Van Nieuwenhuyse Geert Ursel 9910
2212 SOFIE LECONTE 1547 BEVER
2210 Ellen Goossens 1785 Merchtem
2209 Goossens Jonas 1785 Merchtem
2208 françois Veldeman Olen
2207 Gerda Meukens 9100 Sint-Niklaas
2205 Tor Copaert 9100 Sint-Niklaas
2204 duforet brugge
2202 DE COESSEMAEKER ALAIN BRUGGE
2201 Jan Putzeys Leuven
2200 Marievoet Martine 1785
2199 Goossens Luc 1785 Merchtem
2198 Jef Peeters Leuven
2197 De Hollander 1800 Vilvoorde
2196 DE COCK 1800 Vilvoorde
2195 Karl Vogels Londerzeel
2194 Deman Jorgen Menen
2193 Valepijn Marie-Paule 9600 Ronse
2192 Van Lierde Adelin 9600 Ronse
2191 Klijn Liselotte Elst
2190 Van Lierde Pascal 9660 Elst
2189 Jacqueline de Groot Bornem
2187 gerda dendooven 9050 gent
2186 Chris Van Lierop 9150 Kruibeke
2185 Lazou Jean-philippe 8880 Ledegem
2184 Croimans Kristien 3590 Diepenbeek
2182 jessie de mey mariakerke
2181 Jan Vandervorst 2950 Kapellen
2180 Arcay Rita Wilrijk
2179 Stefaan Meuwissen Antwerpen
2178 Schrooten Johan 2920 Kalmthout.
2177 Peeraer Simone. 2920 Kalmthout.
2176 Liessens Guido Aaigem
2175 Bert Geysels Herne
2174 Nathalie Demeester Gent
2173 Peter L'hoëst Gent
2172 Seynaeve Adriaan Brussel
2171 Verbert Maria Aarschot
2170 Vermeulen Laurent Leuven
2169 Vermeulen Anni 3001 Leuven
2168 Vermeulen Anni
2167 Raldes vzw Dendermonde
2166 Bart Thibau Berlare
2165 Sarah D'Hertefelt Sint-Joris-Weert
2164 evert eeckhout vremde
2163 ruben eeckhout Vremde
2162 leen van camp Vremde
2161 lorin eeckhout Vremde
2160 sander eeckhout Vremde
2159 michel eeckhout Vremde
2158 patrick de win overijse
2157 Roel De Meyer Poperinge
2156 Mieke Segers
2155 Leo J. Krahé 2491 OLMEN
2154 Lietaer 8310 Sint-Kruis
2153 Martin Pollefeyt 8200 Sint-Michiels
2152 FAMILIE DE NEEF 1755 GOOIK
2150 Smet Peter Waregem
2149 Pittoors Johan 2900
2148 Mertens Elke 2900 Schoten
2147 Lutgart Brouwers 3200 Gelrode
2146 Bernard Peirs Waarmaarde
2145 Vandenbroeck Frank 1850 Grimbergen
2144 Verwacht HIlda 1850 Grimbergen
2143 Verwacht Hilda
2142 van den Hauwe Frans Borgerhout
2141 Demeyere Lien Gent
2140 Jef Ravelingien 8200 B
2139 Marlene Herinckx 1742 Sint. Kath. Lombeek
2138 bea fagot mortsel
2137 paul claeys mortse
2136 Van den Broecke Herman 9550 Herzele
2135 De Vis Lut Gent
2134 marleen verhaeghe gistel
2133 Ina De Smet Leuven
2132 Bruno De Soomer 1933 Sterrebeek
2131 Mary LEYSEN 8000 Brugge
2130 Erik Smeets 1933 Sterrebeek
2129 Room menen
2128 Jelle Smets Sint-Joris-Weert
2127 Kim Smets Sint-Joris-Weert
2126 Dirk Houbrechts Balegem
2125 philip Dubois 9030 Mariakerke
2124 Frans Maes Dilbeek
2123 Jan Koenen Alken
2122 MAERTENS LUC 8940 GELUWE
2121 Paul Meulemans Ravels
2120 Decroos S. Oudenburg
2119 W.A.M 3350 Linter
2118 Van Wassenhove Xander Kluisbergen
2117 Van Wassenhove Quinten Kluisbergen
2116 Schollaert Peggy Kluisbergen
2115 Jacques Buss Antwerpen
2114 Lepée Celia Deurne
2113 Barbara Maere Strombeek-Bever
2112 Wim MOENS 8670 - Oostduinkerke
2111 Lemaire Tom Merchtem
2110 Jos Bruynooghe 8820 Torhout
2109 Annemarie Estor Antwerpen
2108 Lieve Galle Gent
2107 Bické 1700 Dilbeek
2106 Menheer Wim 3300 Tienen
2105 Gert Matthys Smetlede
2104 Lode Heyvaert Dendermonde
2103 Tjerk Gauderis 9000 Gent
2102 Danny Dekeuleneer 1852 Beigem
2101 koert.walleyn 9052 gent
2100 Alex Olbrechts 1930 Zaventem
2099 Annemie Peeters 1930 Zaventem
2098 briat overijse
2097 Guy Poelman 9090 Melle
2096 Daan Vos Gent
2095 FRANK VANHOVE 2018 ANTWERPEN
2094 Inès Balyu Brugge
2093 FAMILIE DE NEEF 1755 GOOIK
2092 poell theo 2900 schoten
2091 lieve vermeersch brugge
2090 Kim Gebruers Duffel
2089 Davy Herregodts Geraardsbergen
2088 Eveline Roose Sint_gillis
2086 Clara Suetens Mortsel
2085 DE ZUTTER Martine 9900 EEKLO
2084 Sonja Vanhove-Deneve 2820 Bonheiden
2083 Karolien goethals 9100 sint-Niklaas
2082 Sonja Vanhove-Deneve 2820 Bonheiden
2081 Erna D'haenen 1800 Vilvoorde
2080 Dianne Nuyts Zwijndrecht
2079 johan velter 9040 gent
2078 Katleen van Hal Antwerpen
2077 Frans Vlinderman 2140 Borgerhout
2076 Don Fabulist Velaines (Celles)
2075 Dirk Vekemans Kessel-Lo
2074 Xavier Roelens Gent
2073 Dirk Sluijs 1090 Brussel
2072 Sven Vercammen Etterbeek
2071 bourgeois rudy 8420 wenduine
2070 Leupe Nadine Sint Michiels
2069 Vandenbraembussche Folkwin Sint Michiels
2062 Yannick Van Neck Willebroek
2061 melissa saeys beersel
2060 saeys gilbert heist op den berg
2059 de grave lena heist op den berg
2057 wim van hees 2050, Antwerpen L.O.
2054 de corte brugge
2053 Sanne Biesmans Bilzen
2052 Patricia Lasoen 8.200Brugge
2051 Dirk Van Soom Hove
2050 Thomas Bée St-amandsberg
2048 veerle solia 9000 gent
2047 Lien nullens Londerzeel
2046 Naudts Tomas 8211 Aartrijke
2045 Van Hulle Chris 8210 LOPPEM
2044 Claeys Sabine damme
2043 de Potter de ten Broeck Arno damme
2042 de Potter de ten Broeck Bruno brugge
2041 de Potter de ten Broeck Regine brugge
2040 de Potter de ten Broeck fabiene brugge
2039 de potter de ten broeck jonas damme
2038 de Potter de ten Broeck Marc damme
2037 Engelbosch Jurgen Gentbrugge
2036 sanne de wilde gent
2034 Geurts Guido Opglabbeek
2033 Stijn Damen 2180 Ekeren
2030 Yonas Damen 2180 Ekeren
2029 William Damen
2028 Bas Damen 2180 Ekeren
2023 Harm Assebroek
2022 De Maesschalck Charlotte Overmere
2021 Jos van WAETERSCHOODT 2000 A N T W E R P E N
2020 Jos van WAETERSCHOODT 2000 A N T W E R P E N
2019 Jos van WAETERSCHOODT 2000 A N T W E R P E N
2018 Drijkoningen Ruben 2431 Laakdal
2017 van den broeck vanessa 2431 Laakdal
2016 Suzan De Wilde 9230 Wetteren
2015 bonte luc Tremelo
2014 Mussche Lus Tremelo
2010 Yoeri Hooglede
2009 Vincent Therry 8200 Brugge
2008 Nollet Luc 8200 Brugge
2007 Samyn Net Sint-Andries
2005 keteleer leen Steendorp 9140
2004 Josephine de Windt 8730 Beernem
2003 Louis De Bruyn 2800 Mechelen
2002 hade Sint-Niklaas
2001 eeckhout sint andries
2000 David Verstappen Antwerpen
1998 Denis Vercruysse 8310 Assebroek
1997 freddy vanhove 8377 zuienkerke
1996 evy schellekens melle
1995 Heidi Degryse 8310 assebroek
1994 Werner Deblock 8730 Beernem
1992 Josephine de Windt 8730 Beernem
1991 Michelle Wensch 8340 Damme
1990 Guy Plasschaert 8340 Damme
1989 Jos Van Slycken Oosterzele
1988 Haerynck Katrien Brugge
1987 Taelemans Danny 8210 Loppem
1986 levi wouters lommel
1985 Griet Vanhaverbeke Geluwe
1984 Creyf kenneth gent
1983 Gladys Vancoillie lovendegem
1981 liesbeth brasseur sint andries brugge
1980 Nicky 8730 Beernem
1979 Bram Slembrouck Gent
1977 Geert
1975 Gilles Geldmeyer hamme
1974 Greta Spileers Schorisse
1973 Judith Collet Schorisse
1972 Nick Peeters Mol
1971 Maarten Devos Moorsele
1970 Georgette Schepers Knokke-heist
1969 Saccasyn Bart Knokke-heist
1968 Robert Saintenoy Tistedal Noorwegen
1967 Vanhee Roger 8501 Heule
1966 De Coen steve stekene Oost vlaanderen
1965 De Coen Marc herent limburg
1964 Marilien Del Valle Sint Niklaas 9100
1963 De Coen Dirk Sint Niklaas 9100
1962 Kimberly van nuffel Sint Niklaas 9100
1961 De Coen Freddy Sint Niklaas 9100
1960 benoni.Dalle Zwankendamme
1957 Kathleen Decuyper Mechelen
1956 Paul De Vlam 8210 Loppem - Zedelgem
1955 Marie-claire Vlasblom Borsbeek
1954 De Coster Iris Heverlee
1953 sinja hertochs eeklo
1952 robbe reygaerts knesselare
1951 Bosch Luc 8200 St. Michiels
1950 Tijs Verhelst Roeselare
1949 Herman De Mol 8200 Sint-Andries-Brugge
1948 Chris Buyl 8200 Sint-Michiels
1947 Erna Willems 8310 Assebroek
1946 Jozef De Coster 8310 Assebroek
1945 brigitte minne 9600 RONSE
1944 Veerle Saccasyn 8000 Brugge
1943 Kris Vleugels Bilzen
1942 De Coster Joël 8210 Loppem
1941 Mark Maes - vanonderuit! 2800 Mechelen
1940 Johan Vanhollemeersch 8200 Brugge 2
1939 Jef Peeters Leuven
1938 Vandorpe Eric - Voorzitter West-Vlaamse Milieufederatie vzw Kuurne
1937 geertrui daem 9040 Gent
1935 Marc de Bel Kruishoutem
1934 Frederic Leroy brussel
1932 verbiese 8310
1930 Jef Ravelingien 8200 Brugge
1929 De Pelsemaeker Geraadsbergen
1928 Bart L. G. Roose 8310 Brugge - Assebroek
1926 goetinck marc sint-kruis
1925 Peter De Smet -
1924 isis craninx gent
1923 Nicolas Mannens Gent
1922 Hilde Maes Kasterlee
1921 Bothuyne jean Assebroek
1920 Hermans Anja Hove
1919 pieter durnez Geluwe
1918 Stephanie Loppem
1917 Elisabeth Meuleman Mater
1916 Marie-Anne Vankersschaever Brugge
1915 Filip Roose Brugge
1914 Hannes Roose Brugge
1913 Elke Roose Brugge
1912 Annelies Roose Brugge
1911 Van den Panhuysen 9000 Gent
1910 Linda Van Mieghem Oostmalle
1909 Couckuyt Hanne 8310 Sint-Kruis
1907 dupon jasper sint-kruis
1906 dupon mathia sint-kruis
1905 Hanne Couckuyt 8310 Sint-Kruis
1904 Couckuyt Jonas 8310 Sint-kruis
1903 Pille Ann 8310 Sint-Kruis
1902 Chris Couckuyt 8310 sint-Kruis
1901 Lies Couckuyt 8310 Sint-kruis
1900 Willy Spillebeen 8930 Menen
1899 Hainaut Linda Ekeren
1898 Havermans Anne-Mie 2180 Ekeren
1897 Weverbergh Ingrid 2180 Ekeren
1896 weverbergh ingrid
1895 Bart Bailliere Geluwe
1894 Godelieve Lagae 8550 Zwevegem
1893 Eddy Vandeputte Assebroek
1892 Heleentje De Brauwer Gent
1891 Remmerie Gert Zele
1890 Lieven Denewet, eindredacteur www.molenechos.org 8830 Hooglede
1889 Sylvie Nesladek Koersel
1887 Van Doorne Michelle Loppem
1886 jeroen rappé borgloon
1885 jeroen rappé borgloon
1884 Coens Rose-Anne 8200 Sint-Andries
1883 Tuerlinckx Geert 8200 Sint-Andries
1882 Michelle Van Doorne 8210 Loppem
1881 Declercq Stefaan DAMME
1880 m schut sittard
1879 Pia Clercx Assebroek
1878 Van Geert Magda Assebroek
1877 De Bruycker Liesbeth Assebroek
1876 Decuypere Anthony Assebroek
1875 Decuypere Anthony Assebroek
1874 stefanie louwagie zonebeke
1873 Jo Hanssens, Pax Christi Vlaanderen Antwerpen
1872 vervloet karine ranst
1871 verdonck nikki ranst
1870 verdonck anke ranst
1869 verdonck wim ranst
1868 G. Lejeune Brugge
1867 Mieke Teirlinck Brugge
1866 Gert Vingeroets, gemeentebibliothecaris Kapellen 2950 Kapellen
1865 paul schrijvers B.I.R.O. (Belg.Inst.Real.Onderzoek) 2170 Maarksum
1864 paul schrijvers B.I.R.O. (Belg.Inst.Real.Onderzoek)
1863 Eric Goeman 9900 Eeklo
1862 Kevin Polfliet Aartselaar
1861 Jeroen Marcelis 3380 Bunsbeek
1860 Nele Meert
1859 Guns Ronse
1858 Van Moorleghem Carine Ronse
1857 Guns Herman Ronse
1856 Debusschere Geert 8650 Houthulst
1855 chawwa wijnberg middelburg nederland
1854 Wouter Van Gelder Vivenkapelle - Damme
1853 Linda Van Mieghem Oostmalle
1852 Deckers Thomas Gent
1851 Jef Peeters 3010 Kessel-lo
1850 Karel Minne 9600 RONSE
1849 Jasper Minne 9600 RONSE
1848 Liesbet Minne 9600 RONSE
1845 Alain Goethals 1700 Dilbeek
1844 Kris Huysman Assebroek
1843 Brone Bart Heers
1842 Brone Bart Heers
1841 Rudi Van Cutsem 1602 Vlezenbeek
1840 Linda Janssens 1602 Vlezenbeek
1839 Maarten kestemont 1602 Vlezenbeek
1838 dries kestemont 1602 Vlezenbeek
1837 Karel Will 8310 Brugge
1836 dobbelaere guido assebroek
1835 Limsakulpairote Suwanna 9500 Geraardsbergen
1834 An Willems Turnhout
1833 Jan Dewilde Kuurne
1831 Peter Verkoulen Rijkhoven
1830 laura leybaert 8530 harelbeke
1829 Buytaert Peter Zwijndrecht
1828 Julia Guns 2018 Antwerpen
1827 pauwels katrijn brussel
1826 niek doyen 9230 Wetteren
1825 Ilse Merlo Brussel
1824 Jeuris Mieke 3512 Stevoort
1823 LEDENT Rotselaar
1822 Cornelis Annemie Eeklo
1821 Herman Meersman Temse
1820 Samson Irena 9050 Sint-Amandsberg
1819 Accart Christiane 9050 Gentbrugge
1818 De Groeve Gilbert 9050 Gentbrugge
1817 Stefan Hertmans 1653 Beersel
1816 De Groeve Gilbert
1815 Schoone, Antonia Sluis
1814 van heddeghem Mieke wetteren
1813 Els Vande Ginste Brugge
1812 wim peeters hulshout
1811 Marieke Van Coppenolle Kontich
1808 Carboneras Gomez David 8940 Wervik
1807 Scherpereel Nele Heverlee
1806 Vanderhaeghen Maxime 9180 Moerbeke
1805 Robbe De Wilde Wetteren
1804 Goossens, R. Axel (NL)
1803 Hendrickx Martin Gent
1802 Jens Warnez Kanegem
1801 Steve Camerlynck 9000 GENT
1800 Judith Meersman Temse
1799 Ruben Meersman Temse
1798 Karine De Bock Temse
1797 lermytte maria poperinge
1796 Aktie Vredesbelasting (VRAK) Berchem
1795 Hellebaut Jan Antwerpen
1794 David Verstappen Antwerpen
1793 Hans Lameire Knokke-heist
1792 Barroo Simon 9000 Gent
1791 Creyne Geert Lokeren
1790 Patricia Poppe Wetteren
1789 Johan Van der Sypt Wetteren
1788 Greta en Jan Bijl - Lefevere 8310 Brugge
1787 Rudy Sturm Antwerpen
1786 Joël Dupont Wilrijk
1785 nastja vanschooren schoten
1784 Lutgard Vermeyen De Pinte
1783 Aag Dereymaeker leuven
1782 Dirk De Pestel Deinze
1781 Hermien Schoutteten 9040 sint-amandsberg
1780 Michèle Vercruysse izegem
1779 De vos Marijke Groen! 8790 Waregem
1778 Axel Vanderhaeghen Wetteren
1777 Lieze Van Ostaeyen Lommel
1776 Heidi Cools Oostende
1775 giribuola nadia Lommel
1774 geerts peter 2288 bouwel
1773 geerts peter
1772 Demol Brugge (st-pieters)
1771 Anne Brugge
1770 Tom De Pauw Oostende
1769 De Weerd Gio Kontich
1767 Vanneste Judith Ichtegem
1766 Balder Martens Assebroek
1765 ass.monte verde de las alpujarras
1764 jenny wood orgiva,spain
1763 bram kohlberger wilrijk antwerpen
1762 van remoortel ann (VRIJ-HOBOKEN) hoboken
1761 bleuzé ilse 8530 harelbeke
1760 SACCASYN Veerle 8000 Brugge
1759 Basisbeweging voor democratie in samenleving en kerken 9300 Aalst
1758 Basisbeweging voor democratie in samenleving en kerken 9320 Nieuwerkerken
1757 Paul De Witte 9320 Nieuwerkerken
1756 Bart Roose 8310 Brugge
1755 paul schrijvers 2170 Maarksum
1754 bernard bedeur Vallejo, california
1753 Vrijzinnig Centrum Geuzenhuis vzw 9000 Gent
1752 Jan Maertens Zele
1751 Andre September Opwijk
1750 Valerie Deprey 8691 Beveren-Yzer
1749 dries gysels 9000 gent
1748 Lies Couckuyt 8310 sint-kruis
1747 Marie-Anne De Wilde & Martin Burke 8310 Assebroek
1746 ludo Enckels auteur 3500 Hasselt
1745 Liselot Ledene Veurne
1744 Jim Decerf Oostende
1743 Jeroen Marcelis 3380 Bunsbeek
1742 Cornelis Koen 9000 Gent
1741 David Heller Gent
1740 Fien Vermeulen Kortrijk
1739 Trees Hoek Gouda
1738 Anne Correwyn Berchem
1737 johan dollé zeebrugge
1736 VandenBogaerde Oostende
1735 Freek Verrecas Assebroek
1734 Van der Veken Erik 2600 Berchem
1733 Tijs Boelens 1755 Gooik
1732 Tuerlinckx Geert 8200 Sint-Andries
1731 lagauw luc damme
1730 Lies Vandenbroele Ruiselede
1729 Arne Houwen Moorslede
1728 Sarah Heylen lille
1727 Blockeel Mark Roeselare
1726 Nele assebroek
1725 Carlo Jengember Sint-Amands
1724 BILLIET JAAK 8700 TIELT
1723 Ward Vanhooren Roeselare
1722 inge misschaert 9240 zele
1721 Stephanie Devisscher 8870 Izegem
1720 Cauwelier Roeselare
1719 Vereecke Els 8400 Oostende
1718 Baert Axel 8400 Oostende
1717 Baert Edwin 8400 Oostende
1716 Jacques Denecker Oostende
1715 calmeyn jean-claude Oudenburg
1714 Blomme 8310 Assebroek
1713 Jenny Bertrand KORTRIJK
1712 Linda Van Mieghem Oostmalle
1711 Simon Engels Roeselare
1710 Sara Engels Roeselare
1709 Kyrill Jonckheere Roeselare
1708 Wouter janssens Roeselare
1707 liesbeth haspeslagh Izegem
1706 Klaas Van Ammel Izegem
1705 barbara wahlen 9680 maarkedal
1703 Delbeke Jos Wevelgem
1702 Tips JOANNES Schoten
1701 Albert Cambeen Gavere
1700 Alice Holemans 2018 Antwerpen
1699 C. NIJS 2431 Veerle-Laakdal
1698 Vanzonhoven Lieve 3052 Oud-Heverlee
1697 De Coen Maurits 8200 Brugge (Sint-Michiels)
1696 Van Audenhove Lut Aalst
1695 gerti wouters oostende
1694 Leen Charles 8200 Brugge
1693 De Coen Marjan 8200 Brugge
1692 Frederik Claerbout Elsene
1691 Van Oost Katrien 1000 Brussel
1690 verplancke marieke 8310 assebroek
1689 Marleen Lescroart Sint-Michiels
1688 Marleen Lescroart
1687 Popelier Dries Lichtervelde
1686 Bert Hoet jabbeke
1685 Geert Van Hecke Lokeren
1684 Vandekerckhove Andre Oudenburg
1683 kat broes brugge
1682 joe baele brugge
1681 Wim SPELIERS Kontich
1680 Carine DE BAETS Kontich
1679 steven daems Berchem
1678 De Wacker Aafje 2100 Deurne
1677 Dagmar De Potter Horebeke
1676 Fien De Buysere antwerpen
1675 Jo Dedeurwaerder Zonnegem
1674 Mickey Verheyen Antwerpen
1673 Oscar Marleyn Brugge
1672 Paul Venmans Oostende,
1671 Barbara Pul, Van der Made Nijkerk, Nederland
1670 Paul van der Made Leiden , Nederland
1669 Anna van der Made Cadzand , Nederland
1668 David van der Made Sint Michiels
1667 Marina van der Made Sint Michiels
1666 Frits van der Made Sint Michiels
1665 Frits van der Made Sint Michiels
1664 Jan Hellebaut 2030 Antwerpen
1663 dirk vermeulen leuven
1662 Daniël Huisseune knokke-heist
1661 Tuerlinckx Geert 8200/Sint-Andries
1660 Kelly Lams Gistel
1659 Cindy Lams Bredene
1658 Lams Joery Bredene
1657 Hendrycks Betty Bredene
1656 Lams Danny Bredene
1655 Lams Danny Bredene
1654 BILLIET JAAK 8700 TIELT
1653 SABRINA LEMMENS TEMSE
1652 Willy Van Doorselaer Ooike
1651 Naudts Tomas Aartrijke
1650 Guido Rappé Knesselare
1649 Guido Rappé
1648 Lamote Caroline 8400 Oostende
1647 J.VERVOORT 2640 MORTSEL
1646 André Posman Gent
1645 Paul Van Dyck Mortsel
1644 van langendonck clara 9000 gent
1643 Swinkels 3120 Tremelo
1642 Paul Van der haegen 9000 GENT
1641 Fons Mariën Gent
1640 Houtteman Kathleen Brugge
1639 Hugo Van Dienderen Antwerpen
1638 Ver Eecke Erik 8200 Sint-Andries
1637 Francois Lescreve 8210 Loppem
1636 Vandercruyssen Catherine 2550 Kontich
1635 Strubbe Henk Loppem
1634 Sophia bourkia 8530 harelbeke
1633 Lieselot Noppe Poperinge
1632 Tim Struyven Oostende
1631 Tim Struyven Oostende
1630 Mathieu Cottenjé de Dauphin Brugge
1629 Ruben Cottenjé de Dauphin Brugge
1628 vanhee clem wevelgem
1627 Wullaert Sarah Sint-Michiels
1626 Bruyninckx Christiaan 2000 Antwerpen
1625 Patrick Janssens 8000 Brugge
1624 Els Vander Schaeghe 8450 Bredene
1623 Annie L
1622 daniel huisseune knokke-heist
1621 Dieter Houtteman Wevelgem
1620 Els Clarysse Wevelgem
1619 Marleen Kortrijk
1618 Luc Kortrijk
1617 Emmanuel Dumoulin 8300 Knokke-Heist
1616 Taelemans Danny 8210 Loppem
1615 Lailah Haans 2300 Turnhout
1614 Richard Vergaelen 2300 Turnhout
1613 Peter Rammant Zwevezele
1612 Jaak Perquy 8200 Sint Andries-Brugge
1611 Caitlin martelé oedelem
1610 Amber Luyten Wijnegem
1609 Els Peeters Oud-Turnhout
1608 ivan dhondt dikkele
1607 josedeboose gent-sa
1606 Walter Vermander schaarbeek
1605 Stef De Blieck 8200 St. Andries BRUGGE
1604 maarten cools mol
1603 Habib Reffas Gent
1602 paul schrijvers 2170 Maarksum
1601 verdonck wim ranst
1600 Frank DENIS St Michiels
1599 Paul De Witte 9320 Nieuwerkerken
1598 Basisbeweging voor democratie in samenleving en kerken 9300 Aalst
1597 Linda Van Mieghem Malle
1596 lamon kesara 3150 haacht
1595 dumon.marleen@telenet.be 8000 brugge
1594 Dhont Ides Loppem
1593 Van der Smissen Tim Herzele
1592 Van Belle 8200 Brugge
1591 Diëgo Van De Keere Maldegem
1590 Nele Lauwers Gistel
1589 Jeroen Vanbrabant 8600 Diksmuide
1588 Davy G. Hoboken, Antwerpen
1587 Joke Bondeel Maldegem
1586 Bram Hagers Brugge
1585 Peeters Elli Antwerpen
1584 toon sjongers zonhove
1583 toon sjongers zonhove
1582 Johan Seneca 3390 Houwaart
1581 Wannes Kums Sint- Michiels
1580 Marleen Lescroart Sint-Michiels
1579 Huyghe Carine 8020 Oostkamp
1578 Angelo Huyst Torhout
1577 Olivier Baele Gent
1576 Claus Katrien 9031 Drongen
1575 Bruno Peeters 2861 Onze-Lieve-Vrouw-Waver
1574 pierre vandebuerie 8640 west vleteren
1573 Hekkefrontkok Blogspot 8750 Wingene
1572 B. Vanelslander Gent
1571 Theo De Brandt Wenduine De Haan
1570 an leuven
1569 Maaike De Wuffel Herzele
1568 Nadine Bréjou Herzele
1567 Timothy Van den Driessche Asse
1566 Hans Van den Eynden Herentals
1565 lambert joachim Eeklo
1564 Frédéric Baervoets Leuven
1563 stijn derammelaere 8760 meulebeke
1562 Strubbe José
1561 Butaye Kathleen Brugge
1560 van imschoot kathleen lochristi
1559 Susana Granado Berchem
1558 Benjamin De Preter Kontich
1557 Sophia Alix 2140 Borgerhout
1556 Jan Derweduwen HEUSDEN (Destelbergen)
1555 celine camps vilvoorde
1554 Bram Slembrouck Gistel
1553 jasmijn lahaye kessel-lo
1552 Hendrik Lietaer Brugge 8310
1551 Hugo Meeus Turnhout
1550 Yana Delmulle Wortegem
1549 Reina Lahaye 2060 Antwerpen
1548 de saeger steven Hoboken
1547 Van Buggenhout Balen
1546 soetkin gardin brugge
1545 Naomi Oste Gent
1544 Johan Malcorps 2600 BERCHEM
1543 Dirk Peeters 2360 Oud-Turnhout
1542 Berghmans Pascale Diest
1541 Schram, R Antwerpen
1540 JOZEF VAN DEN BOSCH 2260 WESTERLO
1539 Carolien Aalst
1538 Nel Rosiers 2070 Burcht
1537 M. Boudry Gent
1536 Cannoodt Herent
1535 Debusschere Geert 8650 Houthulst
1534 Sigrid De Crem Halle
1533 Tobback Gerda Kampenhout
1532 Yannick Goossens Zottegem
1531 Buytaert Peter Zwijndrecht
1530 Dries Van Hooydonck Essen
1529 Peeters Chris 3290 Diest
1528 sanne van den berge brakel
1527 werner broos wilsele
1526 Hanne Decoutere Erembodegem
1525 De Hondt Haacht
1524 Kieran De Groote Waterloo
1523 Andre De Groote Waterloo
1522 Declan De Groote Waterloo
1521 Bas Renkum
1520 Sarah Vanden Eede Kortrijk
1519 De Bruyne Eef 9800 Grammene
1518 Maarten Van Damme Holsbeek
1517 Eric Van den Eynde Deurne
1516 john de poorter 9860 oosterzele
1515 Mihaly Erdös 9000 gent
1514 Mihaly Erdös 9000 gent
1513 Lobke Rienckens Wetteren
1512 Wim Gybels 9100 St-Niiklaas
1511 Annelies Meersmans Stabroek
1510 Sylvia Vandenbussche Brussel
1509 katia coolen zonhoven
1508 Stijn Bruers Herentals
1507 TRAEN Nicole 8310 Assebroek - Brugge
1506 Amy Ros 9150 Rupelmonde
1505 Liesbeth Vanneste Marke
1504 An Van Goethem Wilrijk
1503 Jorge Stukkens (Groen!) Londerzeel
1502 Guido Huygelen Rumst 2840
1501 carola van hove 2300 turnhout
1500 Dennis Kozlowski Opglabbeek
1499 Bart Van Bockstaele 8800 Roeselare
1498 Bart Van Bockstaele
1497 gilbert goovaerts werchter
1496 Koen Verhoeven 2500 Lier
1495 muyls leuven
1494 Jean-Marie Herman Tielt
1493 van den abeele peter brugge
1492 warnier anna st michiels
1491 vanderplancke ingrid assebroek
1490 vanderplancke ingrid assebroek
1489 Fried Happaerts 2840 Rumst
1488 Robin Wuyts 2220 Hallaar
1487 elly van braband mol
1486 Barbara Bouillon 8210 Zedelgem
1485 Yannick Bouillon 8210 Zedelgem
1484 Diane Dupon 8210 Zedelgem
1483 Diane Dupon 8210 Zedelgem
1482 Bert Pevernagie Halle
1481 Vanroye Mizzi 8200 St Andries
1480 Stalpaert Greta 8310 St Kruis
1479 Vanroye Eric 8310 St Kruis
1478 Ellen Cocquyt Gent
1477 Blontrock Pierre Brugge
1476 Sylvie Nesladek Koersel
1475 Van Driel Anita 1861 Meise
1474 Ilse Viaene 8200 Sint-Andries
1473 Logghe Kris 8200 Sint-Andries
1472 Erik Pylyser 8830 Hooglede
1471 Helder Boutens 8340 Damme
1470 Tobias Boutens 8340 Damme
1469 Gudrun De Deyne 8340 Damme
1468 DE RYCKE 8310 ASSEBROEK
1467 Patrick Maes Belsele
1466 Melissa Vermylen Nijlen
1465 nancy de klerck varsenare
1464 Jacobs M 2520 Ranst
1463 Van der Haegen Koen 2520 Ranst
1462 Kox Ida 2520 Ranst
1461 Kox Ida 2520 Ranst
1460 Cottenies Didier Ronse
1459 Kiki Vleeschouwers Berchem
1458 vanhessche jerry zwevegem
1457 THYScarina 3910 neerpelt
1456 wim nuyts edegem
1455 MAES INGRID BOOISCHOT
1454 Wouter Mertens Gent
1453 Stephanie De Craemer 8210 Loppem
1452
1451 Franky Bauwens 8200 St Andries
1450 Van Hessche Franky Zwevegem
1449 Van Tongel Maarten Gent
1448 Siebren Depraetere Mechelen
1447 Frank Cauterman Lint
1446 ilke bogaerts deurne
1445 Greta Vandewoude Oostduinkerke
1444 Werbrouck Christiaan 8210 Loppem
1443 Gielis Patrick OOSTDUINKERKE
1442 Mistiaen 8020 Oostkamp
1441 Bjorn Vernimmen Waasmunster
1440 Christof Duwijn Aalst
1439 flo aaike 8730 oedelem
1438 Dirk Van Hulle Temse
1437 Naessens Hans 9040
1436 Ineke 9040
1435 Ineke
1434 Havard Nilsen Gent
1433 Nele Cattoor Gent
1432 martine somers assebroek
1431 vanceunebrouck frederic brakel
1430 An De Bock 2240 Zandhoven
1429 An De Bock
1428 plovier assebroek
1427 nicole paquay voeren
1426 faye luyten merksem
1425 greet ickx 3010 Kessel-Lo
1424 Guns marina 2200 Herentals
1423 Drybooms jef 2200 Herentals
1422 Guns marina 2200 Herentals
1421 Drybooms jef 2200 Herentals
1420 - -
1419 Dehouck Chloë Wilrijk
1418 Gzim Meeuwissen Wijnegem
1417 Van der Borght Stijn Wilrijk
1416 Vanhees Samantha Hoboken
1415 Desloovere Ronny Vilvoorde
1414 Elsje Claessens Antwerpen
1413 Thomas Pupe Oostkamp
1412 Dietrich Muylaert Gent
1411 Mathia Dupon sint kruis
1410 lisa van crombruggen kruishoutem
1409 Sigrid Braem Assebroek
1408 Els Van Overstraeten Gentbrugge
1407 Lut Smeets ruisbroek
1406 Bert Cattoor Gent
1405 Benjamin Develter Puurs
1404 Stefanie Sadones 9800 Deinze
1403 Geert Sadones 9800 Deinze
1402 Frederik Sadones 9800 Dei nze
1401 verbeurenhilde merksem
1400 elien heusden-zolder
1399 noel demeulenaere altijd op blote voeten brugge
1398 Joseph Nelissen 3570 Alken
1397 Senesael Marc 8020 Oostkamp
1396 tom Beccu Antwerpen
1395 Bossuyt Carine 8510 MARKE
1394 Pascale Bierna Wilrijk
1393 Celien Blondeel 9040 Gent
1392 Sofie Van Buyten Oudegem
1391 beatrijs deneckere edegem
1390 Bert Van Hemelen Olen
1389 Nico Monserez 8200 Brugge
1388 Mieke Fonteyn 8200 Brugge
1387 vanderstappen antwerpen
1386 Thomas Mortelmans 2547 Lint
1385 gert wyckmans mortsel
1384 Wester Schepers Dendermonde
1383 Bruynooghe Kim 8820 Torhout
1382 Greet De Smedt 3001 Heverlee
1381 Tina Dyselinck Eeklo
1380 Ellen edegem
1379 spaapen kimberley 2170 merksem
1378 Jan Reynders 2100 Deurne
1377 Isa Peters 3732 Hoeselt
1376 decoodt steven houthulst
1375 amber coussement 3500 Hasselt
1374 Lebegge John 3740 Bilzen
1373 vendrix frank kuringen
1372 cannoodt mark deurne
1371 De Decker Hedwig Brecht
1370 De Decker Hedwig 2960 Brecht
1369 De Decker Hedwig 2960 Brecht
1368 Heye Freddy 2960 Brecht
1367 Eline Bruneel Ingelmunster
1366 Van Pestel danny 2830 Blaasveld
1365 Vercauteren sally 2830 Blaasveld
1364 Alex Iven 3600 GENK
1363 Decloedt Daniel 8000 Brugge
1362 Van Reusel-du Fossé 3790
1361 Kemps Jos 2490 Balen
1360 Kemps Jos
1359 lefevre wolfgang oostende
1358 Schooffs brecht
1357 Vermuyten Els Wervershoof ( NL )
1356 Steven Van Brussel Destelbergen
1355 Luke S. 1800 Vilvoorde
1354 frederik janssens Schoten Deuzeld
1353 sebastiaan inghelbrecht
1352 An Paepe Brugge
1351 Willaert Leuven
1350 Bob Michiels Westerlo
1349 Van Loo Klaar Gent
1348 Evi Maes 2550 Waarloos
1347 Blockeel Mark Roeselare
1346 STRYBOS NOÊLLA 9031 GENT
1345 Daniëlle Alberghs Hasselt
1344 De Groeve Gilbert 9050 Gentbrugge
1343 Loots Lommel
1342 De Deckere Brenda 8490 Varsenare
1341 spitaels hendrik Sint-andries
1340 Leto Stinders 2018 Antwerpen
1339 Michel de deyne 2018 Antwerpen
1338 Reinhilde Stinders 2018 Antwerpen
1337 Gert Gys 2170 Merksem
1336 JC Leplang BE-2980 Halle-Zoersel
1335 kloeck isabel 2800 Mechelen
1334 daniels annemie hove
1333 van boxelaere robbert boom
1332 Magali Van Waerebeke Gent
1331 Mark verwilgen Asse
1330 Philippe Grisar Sint Niklaas
1329 Frans De Potter 8200 Sint-Michiels
1328 Griet Préal Deurne
1327 Janssens Trijn Borgerhout
1326 Patrik Cox 2390 Malle
1325 Lisa Boonefaes Sijsele
1324 Sam Mahieu 8310 Brugge
1323 Kris Cauwenberghs 3583 Beringen
1322 gerd pletinck zele
1321 Isabel Van Parijs BRUGGE
1320 Bourgeois Michel Deerlijk
1319 Kim Taylor Machelen
1318 pieters matthias Oosterzele
1317 lutgard robijn 2100 deurne
1316 uli wolfs lubbeek
1315 Tim Duchateau 1040 Etterbeek
1314 Bart Neyrinck Oostende
1313 Olivier Baele 9000 Gent
1312 Hilde Vandamme Schoten
1311 Decaluwe Jasmien leuven
1310 Bram Versyck Brugge
1309 Suzan Desmet Wevelgem
1308 Tim De Muynck Sint-Andries Brugge
1307 Sarah Heylen poederlee
1306 blomme roeselare
1305 Bart Delputte brugge
1304 Liezelotte De Clus Gent
1303 Devliegher Brugge
1302 CORNETTE Annie Vlamertinge
1301 kenny meganck de haan
1300 Elise Kortenberg
1299 Delphine Cattrysse Sint-Andries
1298 david claeys bouuaert gent
1297 Liesbeth Kooyman Borgerhout
1296 Hermans Tiffany Londerzeel
1295 Geens Nancy Londerzeel
1294 Hermans Bart Londerzeel
1293 Mieke Devogelaer 3390 Houwaart
1292 Adriaan Ferdinand Duisburg
1291 Edith Vandenabeele Snellegem
1290 Koen Vandewalle 9050 Ledeberg
1289 Trui Van Massenhove 8310 St-Kruis
1288 Kristel De Smet Gent
1287 Ivan De Clerck 8310 St-Kruis
1286 Gerda Wuytens Staden
1285 Tim Bollez Staden
1284 Ronald Bollez Staden
1283 johan dhuyvetter wevelgem
1282 Koen Wyers Hove
1281 Ilse Gyselinck diksmuide
1280 Gunther VAEL Sint-Niklaas
1279 schoevaerts katrien heverlee
1278 Kathy De Groot Boom
1277 wuyts aster heverlee
1275 wuyts caroline heverlee
1274 Willy Peeters 2800 Mechelen
1273 LUC HURCKMANS 9220 HAMME
1272 Petra Schipper Heverlee
1271 Christophe Vercarre 8954 Westouter
1270 Van Acker Freddy Aalter
1269 Michiels Marc 1770 Liedekerke
1268 Jan Rongé Brussel
1267 Melanie Verlinden Zemst
1266 Kathleen Callewaert Gullegem
1265 David Verstappen 2140 Antwerpen
1264 Rik Sanders Kortrijk
1263 Muntasir Mukhtar Gent
1262 Baeyens Anneleen lier
1261 Sammy Sanders Gullegem
1260 Charline Sanders Mariakerke
1259 GER INTEMA AMSTENRADE
1258 ROBIN WOLTING HEERLEN
1257 Ben Bellekens 1030 Schaarbeek
1256 Boogaerts Rit 1980 Zemst
1255 Boogaerts Rit
1254 hugo mampaey 2950 kapellen
1253 Vintevogel Anne Huldenberg
1252 Vanwayenbergh Felix Huldenberg
1251 Nancy De Bruecker Hoboken
1250 Erik Jonckers Hoboken
1249 Pierre Fernande 3300 Tienen
1248 fien troch brussel
1247 Thomas Devreese Brugge
1246 KARLEEN DE RIJCKE DEINZE
1245 Ellen Van den Durpel Lokeren
1244 Robert Claes De Panne
1243 BECKX HEDWIG 9820 MERELBEKE
1242 Maarten Van Himbergen 2380 Ravels
1241 Behiels Els Schoten
1240 Behiels Els Schoten
1239 Jouwe Vanhoutteghem Leuven
1238 Dimitri Scapicchio Diest
1237 Dirk Cannoodt Berchem
1236 Veerle Colhoven 2600 Berchem
1235 Tom De Pauw 8400 Oostende
1234 Isabel Huyghebaert Sint-Michiels
1233 Isabel Huyghebaert Sint-Michiels
1232 Derde Katrijn Dendermonde
1231 H. Warreyn Brugge
1230 H. Warreyn Brugge
1229 vereeck Lia
1228 Bouttelgier Nele Staden
1227 geleyn danny 2140
1226 Joke De Wit 2275
1225 Jan De Ceuster Herentals
1224 joke de vriese 4800 oostende
1223 Sarah Liesenborghs Sint-Truiden
1222 Gunther Liesenborghs Sint-Truiden
1221 Inge Berden Sint-Truiden
1220 Marleen B Tessenderlo
1219 Bral vzw Brussel
1218 De Baere Guido 2000 Antwerpen
1217 Hanssens Kraainem
1216 Claes Vilvoorde
1215 José Meyvisch 2660 Hoboken
1214 Magali Thomassen Leuven
1213 Koen Vermeiren Wechelderzande
1212 Magali Thomassen
1211 Tom Joye Gent
1210 Lieke Buelens 1850 Grimbergen
1209 frank nachtergaele 9690 kluisbergen
1208 STRIJKERS JOHAN KALMTHOUT
1207 Ineke van Rossem Gentbrugge
1206 Haenen Maarten 2950 Kapellen
1205 Tim Van Stappen Vilvoorde
1204 Tim Van Stappen
1203 Morag Andries Geel
1202 Brams Zaventem
1201 Nicky Vancaudenberg Tienen
1200 Simon Verschelde Wevelgem
1199 Anne Ryckaert 8000 Brugge
1198 Raf Elst
1197 Dennis Versmissen Westmalle
1196 Bruggeman Magda Knesselare
1195 Roland Bonami Knesselare
1194 Anaïs Lebreton Deurne
1193 Hilde David Brugge
1192 DE PETTER GERDA 1850 GRIMBERGEN
1191 vanhove miet blankenberge
1190 Otto P. Koch 2018 Antwerpen
1189 Julia Guns 2018 Antwerpen
1188 Vanlandtschoote Kurt Zottegem
1187 Gerrit Vermeiren Oostende
1186 Mark Broeckx Turnhout
1185 Sabine Van Regenmortel 2270 Herenthout
1184 Luc Rombaut Belsele
1183 joeri de winter 1770 liedekerke
1182 Geert Furniere Kortrijk
1181 D'hoore Sofie 9900 Eeklo
1180 Ewald Pauwels Kemzeke 9190
1179 Westerlinck Paul 2845 Niel
1178 Wim peeters Aalst
1177 Hilde Wendelen 2230 Herselt
1176 Sara Dekesel Aalst
1175 Peter Lambrecht 9031 Drongen
1174 Jules Roovers Ottenburg 3040
1173 margriet blok hillegem
1172 Koen Celis 2520 Emblem
1171 B. Schotte Antwerpen
1170 saartje cannoodt herentals
1169 filip legrand borgerhout
1168 Philippe Mulders 2610 Wilrijk
1167 Ausloos Ronald Sint-Niklaas
1166 Weverbergh Pieter Stabroek
1165 Adelheid Vanhecke Antwerpen
1164 Adelheid Vanhecke Antwerpen
1163 Adelheid Vanhecke Antwerpen
1162 Vankerschaver Joris Assebroek
1161 De Laet Berchem
1160 Bertina Goudriaan Kumtich (Tienen)
1159 Dimitri Thienpont 9000 Gent
1158 Lucie Hardeman Poperinge
1157 Perquy katrien 8200 Sint-Andries
1156 Hugo Verstraeten 8600 Oostkerke
1155 Schepers Georgette 8300
1154 stefaan dumon assebroek
1153 anita drent heerlen
1152 Joris Denoo 8501 Heule
1151 van damme paul lokeren
1150 desmet jos vlezenbeek
1149 Britt Deschryvere Wervik
1148
1147 Matthijs Stichelbaut Menen
1146 Descamps Gaitan 8930 Menen
1145 iris schouwenburg giessenlanden
1144 Soete Ronny Poperinge
1143 Saelens Eric Blankenberge..8370
1142 agnes voet tielt
1141 Rony Vanden Abeele 8370 Blankenberge
1140 beth sint-andries
1139 beth sint-andries
1138 Vandenbroucke John 8200 Sint-Michiels
1137 VANCAILLIE EDGARD EN NICOLE BRIGODE 8000 BRUGGE
1136 Jessy Robyn Antwerpen
1135 bertin dussourd BLANKENBERGE
1134 Mémo Jalapeño Borgerhout
1133 Caboor Margarete 8370 Blankenberge
1132 Monte Luc Blankenberge
1131 Sinéchal Ingrid 8370 Blankenberge
1130 Ben Verbelen Gent
1129 Jonas Van de Moortel Torhout
1128 Nils Verstraete 9900
1127 Henk Vereecken Antwerpen-Borgerhout
1126 Katrien Debal Lembeke
1125 Marijke Rumst
1124 Shadé Clemençon Sint-Lievens-Houtem
1123 Paula Stoelinga Zeist
1122 demian brugge
1121 Huylebroeck Jan 9051 Gent
1120 Peter Cauwenberghs 2000 Antwrepen
1119 Peter Cauwenberghs
1118 Christine Vansever 8420 DE HAAN
1117 Antoinette Van Mossevelde 9000 Gent
1116 van de vijver hubert hamme
1115 fam. Van Wetter-Vergauwe Assebroek
1114 nagtegaal etterbeek
1113 koenraad praet roosdaal
1112 Dirkx Roland 3640 Kinrooi
1111 Verlet Julie Oostende
1110 Klaas Hinderyckx Veurne
1109 Klaas Hinderyckx
1108 hendrik bullynck zedelgem
1107 vanden broucke aelis 8200 sint-andries
1106 vanden broucke steven 8200 sint-andries
1105 marilyn vanbelleghem sint-andries
1104 greta emmery 8000 Brugge
1103 Guido Torhout
1102 Judith Loppem
1101 Annelies Buffel Gent
1100 Marc Heerlen (NLD)
1099 floris wollaert Deurne
1098 Jozefien Derweduwen 9000 Gent
1097 De Pla Bernard Melle
1096 Willen Jan Aalst
1095 Ewout Compernol 8200 Sint-Andries
1094 Caroline De Wilde Loppem
1093 Vandenberghe Harald Loppem
1092 Savels Eliane Assebroek
1091 verborgh karien 8890 moorslede
1090 walter jacobs oostende
1089 zeger de pillecyn 2200 Herentals
1088 De Baecke Oostkamp
1087 Laurent Vervoort Halle-Zoersel
1086 Cambie Joris Poperinge
1085 Brusselle Sint-Pauwels
1084 Nicolas Theunissen 1780 Wemmel
1083 Van der Wangen Roger 2900 Schoten
1082 Herman J. CLAEYS 2000 Anterpen
1081 Veerle Swartebroekx Gent
1080 Dresselaers Heverlee
1079 Lycke Peter 8490 VARSENARE
1078 ken herethout
1077 Verdonck Dirk Lommel
1076 De Jonghe Franky Oostkamp
1075 Servaas Gent
1074 Vermeulen Jens Affligem
1073 BEKE JOHAN 8020 OOSTKAMP
1072 Kenn Ekeren
1071 Gwendoline Buffel 8210 Loppem
1070 Ben Flamaing Tienen
1069 denis turnhout
1068 erasmus de grande schaarbeek
1067 joachim buffel wolvertem
1066 Bernard François Eeklo
1065 Joris Peeters O.-L.-V.-Waver
1064 Coen Brugge
1063 Marc Decoster 8210 Loppem
1062 degrande jackie 8210
1061 Dhont Ides 8210 Loppem
1060 Tom Wilms Vilvoorde
1059 Sarah Claes Vilvoorde
1058 Buffel 8210 Zedelgem
1057 Marieke Van Coppenolle Kontich
1056 Panis Inse 3840 Borgloon
1055 Aelbers Erik 2018 ANTWERPEN
1054 Lore lombaert Koksijde
1053 Veerle Dossche Gent
1052 Vincent Cleymans Halle
1051 Cicou Natacha 8680 Koekelare
1050 Joren Gent
1049 Aex 8500 Kortrijk
1048 Michael Cocquyt Wondelgem
1047 Trijn Janssens-Lady Angelina-Lady Anarchy 2140 Antwerpen
1046 kai mobers heerlen
1045 M van Bruggen Brunssum
1044 lander carrijn Brakel
1043 cindy heule
1042 kathleen hulste
1041 celine kortrijk
1040 mieke kortrijk
1039 latsi hulste
1038 isabel harelbeke
1037 laura kortrijk
1036 laura leybaert harelbeke
1035 Quincy De Poortere 8500 Kortrijk
1034 Pieter Maenhout 8000 BRUGGE
1033 rein gent
1032 Koen Vanacker Bellegem
1031 Sabrina Okx Wateringen
1030 vanhaverbeke Gilbert sint-An dries
1029 Els Deroo 8908 Vlamertinge
1028 Herrygers Linda 2920 Kalmthout
1027 Herrygers Linda 2920 Kalmthout
1026 De Coster Lotta 1030 Brussel
1025 Messiaen Veerke Assebroek
1024 Moerman Wiebe Oostende
1023 kristof de rous oostkamp
1022 Riet Steel -
1021 Barbary Niek Gent
1020 Hans Vande Putte Moerbeke
1019 Olivier Verstichelen Gent
1018 Maria Tihaya Rotterdam
1017 Jozef Van de Poel Herentals
1016 Britta Hoeyberghs 2970 Schilde
1015 Deborah Anné Antwerpen
1014 Jeanneke van de Ven 3040 Loonbeek
1013 Sanne Habets Gent
1012 kevin dumortier kortrijk
1011 Kevin Van Dingenen Kortrijk
1010 Konings Agnes antwerpen
1009 Antoon Blondeel Wetteren
1008 Lies Van loocke 8450 Bredene
1007 DEGRANDE vERO 8400 OOSTENDE
1006 DEGRANDE vERO
1005 Francesco Allocca Assebroek
1004 sarah declerck wezembeek-oppem
1003 sarah declerck wezembeek-oppem
1002 Michiel Beelaerts Gent
1001 mieke fleurackers rumst
1000 marjan leroy brugge
999 maarten d'hondt brugge
998 Laute Vincent 9000 Gent
997 Jonas Vermander oostende
996 Ellen Van Campenhout Kapelle-op-den-Bos
995 Kristof Brunfaut Beveren-Leie
994 driesmans dave 9040 gent
993 Michaël Calcoen Oostende
992 Iris Roose Oostende
991 Manja Brouwers Utrecht
990 Julie VH 9030 Mariakerke
989 Ellen Vervaeke 8510 Marke
988 Johan Van Frausum Duffel
987 Noël Salaets 3202 Rillaar
986 Jonas Eykens 1980 Zemst
985 Stijn Bruers Herentals
984 nguyen thi minh tu 9000 gent
983 Bart Compernol Brugge
982 De Ronne Muguette Sint-Lievens-Houtem
981 Reinout Buys 3020 Veltem-Beisem
980 stien herentals
979 Fleur Dootson Upper Hutt ,New Zealand
978 Elyn Dootson Upper Hutt ,New Zealand
977 Stephen Dootson Upper Hutt ,New Zealand
976 Laura Chapman Gent
975 dorian mathay heist-aan-zee
974 Patricia Lasoen Brugge-St-Michiels
973 De Coster Denise 9000 Gent
972 Miroir Claire 8400 Oostende
971 foulon 8560 gullegem
970 gheysens 8560 gullegem
969 Jo Libbrecht 8310 Brugge
968 Magali FONTANEL 9000 Gent
967 Vanassche Marc 8000 Brugge
966 Koen Cornelis Gent
965 Thomas Ducheyne Assebroek
964 GOIGNE Maryline 8200 BRUGGE St Andries
963 DE RUYTTER Peter 8200 BRUGGE St Andries
962 Paul Brouyère Brugge
961 Lotte Van Nevel 9000 Gent
960 Ruud Van de Locht 2940 Hoevenen
959 Emelie De Smedt 9030 Mariakerke
958 vanhooren ineke poperinge
957 vanhooren jannes poperinge
956 vanhooren joppe poperinge
955 buyse marjan poperinge
954 vanhooren steven poperinge
953 ringo vandemaele Poperinge
952 Deneire Tim 8490 Stalhille
951 butaye 8200 St Andries
950 butaye 8200 St Andries
949 Claeys Marjan Aalter
948 Van Tichelen Kevin Antwerpen
947 Andy Wauters Antwerpen
946 Kelly Wauters 9700 Mater
945 david jourquin oudenaarde
944 Kimpe nele 8820 Torhout
943 Kimpe nele
942 SAMYN LIEVE 8800 ROESELARE
941 Denaeghel Hanne oostkamp
940 Georges De Schutter 9070 Destelbergen
939 Karlos Callens Vinkt
938 De Witte Paul en Annemie Seminck 9320 Nieuwerkerken
937 Guy Didelez 2170 Merksem
936 Vandemaele Gabriël POPERINGE
935 gerda dendooven gentbrugge
934 Erik Van der Veken 2600 Berchem
933 Beatrijs Vankersschaever Assebroek
932 Yves Verstraeten Lokeren
931 Marie-£José Anthuenis Lokeren
930 Jelle Verstraeten Lokeren
929 Arne Verstraeten Lokeren
928 Beckers Els 2490 Balen
927 KNOCKAERT Cyreen 2950 Kapellen
926 L. Claudia Calberson 2018 Antwerpen
925 André Ramault 8000 Brugge
924 André Ramault
923 Regine Hautekeur 8902 Ieper
922
921
920 vereecken nadia 2200 herentals
919 Daan Dekeukeleire De Pinte
918 Pieter Blondé Oudenaarde
917 sylvie samyn 8970 poperinge
916 emma decrock 8970 poperinge
915 robbe decrock 8970 poperinge
914 vertsraete niko 8970 poperinge
913 Lies Philippe 8340 Sijsele
912 Cannaert Koen 9000 Gent
911 Helga Nasenmeier Gent
910 roevens dennis blankenberge
909 Johan Nagels EDEGEM
908 Liza Verhaeghe gent
907 Despeghel Valentijn ieper
906 Benne Dousselaere Assebroek
905 Bockstal Maaike laarne
904 m.meylemans herentals
903 - -
902 - -
901 Lien Devos Gent
900 Yvonne l'Ortye Roermond
899 Sjon Mobers Schinnen
898 Saraï Cachet Brugge
897 Glen Steenkiste 9000 Gent
896 Windels Tineke gentbrugge
895 walter aelvoet idegem
894 joeri coppens Kortrijk
893 christiaensantoon 8970 poperinge
892 claeys ghislain sint andries
891 Jasper Geertruidenberg
890 Dieter Van Gorp Leuven
889 Dieter Van Gorp Leuven
888 Sanne Laebens Gent
887 sarah goetgeluck Gent
886 maarten de coster Gent
885 verborgh karien 8890 moorslede
884 Jasper Van der Borght 8310 Assebroek
883 Nina Van der Borght 8310 Assebroek
882 Christine Vercruyce St. Andries
881 Hass Rachid antwerpen
880 Nicolas Peene Oostende
879 charlotte vanbleu oostkamp
878 Eno Mobers Heerlen
877 Van Holder Everbeek / brakel
876 Vangesselen Ledeberg
875 Wannes Verbrugghe Brugge
874 Duytschaever Gwen SCHELLEBELLE
873 Laurens Couckuyt 8755 Ruiselede
872 Ilse De Coster 8755 Ruiselede
871 Ilse 8755 Ruiselede
870 Heleen Couckuyt 8755 Ruiselede
869 Erna Willems 8310 Brugge
868 Willems -
867 Coudyser Hans. Oeelem
866 Thomas De Smul Nevele
865 Saskia Creyf Wondelgem
864 Daniel Rohaert Ninove
863 van steenberghe sint-kruis
862 R Broeren Volendam
861 Dieter Blancquaert Destelbergen
860 Lanckacker Kjell Merelbeke
859 Femke Heindryckx Mariakerke (gent)
858 Maarten Dhoop
857 Verhaeghe Jakoba Poperinge
856 peter parmentier 9800 Deinze
855 Loman Jozefien Brakel
854 Femke Cornillie 9000 Gent
853 Ottavia Guarini Erembodegem
852 Eline Brutyn Zwevezele
851 marcel vermeersch brugge
850 Van Walleghem St.kruis
849 Indra Saelens Assebroek
848 Sil Devos Brugge
847 Saccasyn James 8310
846 Edward Vandevivere 8000 Brugge
845 betsens lies brugge
844 Jozef De Coster 8310 Assebroek
843 De Brucker Jos 9860 Balegem
842 joachim meganck gent
841 Annelies Scheirlinck gent
840 Marc Goetinck brugge
839 Allaert Berendrecht
838 Christian Vanghillewe Gistel
837 dalle benoni 8380 zwankendamme
836 Daniël Verdonck Loppem
835 Filip Decoene -
834 Filip Decoene Poperinge
833 Dries Kennes Westerlo
832 Sibylle Assebroek
831 Kestier Lies 8970
830 Vlaemynck Luca 8970
829 Vlaemynck Eve 8970
828 Frederik Vlaemynck 8970
827 Demeester norbert 8970 Poperinge
826 SYMONS FILIP 2560 KESSEL
825 VERCAEMST SOFIE 2560 KESSEL
824 VAN HOUTTE RITA 8490 VARSENARE
823 STEVENS MARC 8490 VARSENARE
822 jona oedelem
821 kareltje van de kastele duffel
820 Van Raemdonck Giel 9250 Waasmunster
819 Broeckx G 2250 Olen
818 yne maes loppem
817 Benny Claeysier 8000 BRUGGE
816 de Pillecyn Goedele 2200 Herentals
815 goemaere sint michiels
814 Stijn Segers Puurs
813 Geert Van Medegael Herdersem
812 Marieke Metzger Proven
811 Matthijs Bert 9340 Lede
810 Van landuyt Magda 9500 Geraardsbergen
809 natalie top 8970 krombeke
808 froyman mathieu 8970 krombeke
807 mathieu vilain 9000 gent
806 Ruth Viaene 3128 baal
805 Broeckx Ham
804 Remy Jorritsma Maastricht
803 Temmerman Katrien Ternat
802 worm diego 8970 poperinge
801 devos kimberley 8970 poperinge
800 worm ritchie 8970 poperinge
799 worm niki 8970 poperinge
798 derycke chantal 8970 poperinge
797 Temmerman Jan 1742 Ternat
796 Tine Fiers Handzame
795 Emmelie Mommerency Langemark
794 Lobke D'Hespeel 9000 Gent
793 Bonami Kurt 8000 Brugge
792 de buyser klaus oedelem
791 Fem D'Hespeel 8000 Brugge
790 Leen Debrabander 8640 Westvleteren
789 Huse Celine Herzele
788 Pauwels Bess Kemmel
787 Pauwels Murron Kemmel
786 Pauwels Igor Kemmel
785 Van Peperstraete Nathalie Kemmel
784 Dewitte Griet Ronse
783 Christophe Van ORshoven Leuven
782 Lode Van de Velde Antwerpen
781 Joeri Thijs Gent
780 sarah vanhaverbeke berchem
779 Koen Barbier Brugge
778 devos katrien 8970 poperinge
777 Bruno Vandevyvere Gent
776 Decoster Sylvie Nazarteh
775 jacky van elslander 8900 ieper
774 - -
773 robbe reygaerts 9990 maldegem
772 van roy mark tervuren
771 Coudenys Jürgen 8310 Assebroek
770 Greet De Kegel Sint-Amandsberg
769 Kris de Pillecyn 2250 olen
768 Gerd Van Damme Lint
767 Sus Laarne
766 cuyvers jo zwalm
765 Grimonprez Bernard Geraardsbergen
764 De Wagter Karel 9051 GENT
763 Hans Booischot
762 Rob Van Laethem Veldegem
761 - Veldegem
760 Jo Creten Hasselt
759 vleeschouwer patrick St.-Amandsberg
758 -
757 COUDENYS PETER 8310 Brugge
756 Connie Gistel
755 Dorien De Wuffel Herzele
754 Vanderper Erika Roeselare
753 marta vandenbroecke sint- michiels
752 Geert Decock Brugge
751 Evy Delongueville Zwevegem
750 catry johan oostkamp
749 Elke Rommel Torhout
748 suzanne van waerebeke 8310 ASSEBROEK
747 Yanne Goossens Oudenaarde
746 Gorremans Brenda 2222 Itegem
745 Gorremans Brenda 2222 Itegem
744 Bart voorburg, the netherlands
743 Mandy Nasveld Rijnsburg
742 Verstraete jeroen gent
741 griet lambert 2640 mortsel
740 griet lambert -
739 De Bruyne Sint-Michiels
738 Vanderputte Gistel
737 DIRK LAMBEETS 8370 BLANKENBERGE
736 Annelies Roose 8310 Assebroek
735 Charlotte Van Diest Lint
734 Fien De Buysere 2018 Antwerpen
733 Bert Geysels Leuven
732 vermeiren griet opwijk
731 Joke Verkeyn Sint-Kruis
730 Timon Vandamme Lint
729 Mario Antwerpen
728 Van Waerebeke Marlies 2100 deurne
727 Dominiek Decleyre Zottegem
726 Bart D'ooghe Tielt
725 PETER BROECKX BORSBEEK
724 Godfried Van Ammel 8510 Kortrijk-Marke
723 Stefaan Oostende
722 Joris Verstraeten Wilrijk
721 de wulf dirk 2547 lint
720 Paul Van Deuren Lint
719 linde corbisier 2060 Antwerpen
718 anne peere oostende
717 Pieter Van den Bergh 2547 Lint
716 Lotte Van Boxem Lint
715 Matthijs armand 9500 Geraardsbergen
714 maes nina Rollegem-Kapelle
713 Edward Debbaut Brugge
712 Monique Van Den Brande 2547 Lint
711 Marc Meyts 8420 Wenduine
710 louis Ostyn 8420 De haan
709 Valerie Blomme Eeklo
708 LIEVENS Pieter Brugge
707 SACCASYN Veerle Brugge
706 Colette Snoeck Lint
705 Delrue Stephie 8550 Zwevegem
704 Derveaux Robin 8550 Zwevegem
703 Derveaux Simon 8550 Zwevegem
702 Derveaux Henk 8550 Zwevegem
701 tuur verhelst 8310 brugge
700 joyce Rotselaar
699 Benjamien Lycke Brugge
698 Deltombe Olivier Loppem
697 Bellis Freddy Lint
696 Paul Verstreken 2547 Lint
695 Hannes Cosyns Zwijnaarde
694 wim pauwels gent
693 Milts Justin Genk
692 geert CAlis Evergem
691 Paul Crauwels 2547
690 Bram De Rudder Bredene
689 linda nieuwegein
688 Theunynck SARA Antwerpen
687 callant patrick bavikhove
686 leliaert brugge 8000
685 Malot Karin 9820 merelbeke
684 veerle Declercq brugge
683 Savels Eliane 8310 Brugge
682 Patrick Lemahieu 9500 Goeferdinge
681 Lieve Dhondt St.-Andries
680 Karel De Pelsemaeker 9500 Geraardsbergen
679 christel waterschoot 9130 verrebroek
678 Jolien Van Laethem Veldegem
677 Anneleen Beirnaert Brugge
676 Martijn De Naegel Veldegem
675 Anneleen Beirnaert
674 Dirk Depover Borgerhout
673 Derycke Geert 8400 Oostende
672 Zita Theunynck Antwerpen
671 Johannes Koenen Alken
670 Theunynck Erlin Antwerpen
669 Theunynck SARA Antwerpen
668 Vitse Etienne Loppem
667 Vitse halewijn Loppem
666 Huybrechts Gert Turnhout
665 DE KNOCK Luc Sint-Andries
664 Ruysschaert Betsy Brugge
663 Van Hoof Renaat Hoboken
662 Saccasyn Paul Brugge
661 Thierry Onkelinx 9400 Ninove
660 leman Pedro oostkamp
659 lode devos 7910 Arc Wattripont
658 Boels Anna 8000 Brugge
657 Dendievel Jappe 8020 OOSTKAMP
656 Dendievel Balder 8020 OOSTKAMP
655 Dendievel Hannes 8020 OOSTKAMP
654 DENDIEVEL Martijn 8020 OOSTKAMP
653 gerda lagae 7910 Arc Wattripont
652 DENDIEVEL Martijn 8020 OOSTKAMP
651 Dendievel Guido 8020 OOSTKAMP
650 clara moeremans leuven
649 Kristien Devolder 8020 OOSTKAMP
648 Timmerman Ria Loppem
647 jimmy van de wiel blankenberge
646 De Grande Veerle Loppem
645 De Grande Robert Loppem
644 De Grande Peter Loppem
643 Lise Verstappen -
642 Pype gent
641 Simon Hendrickx Gent
640 Philippe Vermeersch 9910 Knesselare
639 Stefan Van Molle Schoten
638 Kim Ledegem
637 decoodt steven houthulst
636 anna wouters 9000 gent
635 Vermeulen Lilliane 8310 Sint-Kruis
634 Rombout Ginette 8000 Brugge
633 Saelens Jana Gent
632 Verplancke Paul 8200 Sint-Andries
631 Eva De Rous Sint-Michiels
630 sofie verstraete wenduine
629 EECKHOUT 8200 SINT-ANDRIES
628 boursier carole 9620 zottegem
627 Veerle Moermans Boechout
626 Veerle Moermans -
625 M Hattinga Deventer
624 loewie mahieu brugge
623 De Boeck Essen
622 Smets Lieselotte Oostkamp
621 Kurt Wullaert 9000 Gent
620 karel blanckaert DIKSMUIDE
619 Nikki De Backer Oostkamp
618 Sabine Stevens Oostkamp
617 Peter De Backer Oostkamp
616 jeroen arnoys Veurne
615 Rudy Dekeerschieter Marke
614 sarah braekman gent
613 Simon Mertens Mechelen
612 George Diederik Assebroek
611 Sol Michiels 8310 Brugge
610 VANDERHAEGEN JULIEN Blankenberge
609 Jan Verplancke 8210 zedelgem
608 christophe declercq lendelede
607 De Bosscher J. Zottegem
606 buydaert francis aseebruk
605 Snijders Dymph Kinrooi
604 Mandervelt Loe Gent
603 De Kesel Kurt 9910 Knesselare
602 André De Coninck Oostakker
601 Felix Blieck Sint-Andries
600 Bert Blieck Sint-Andries
599 Patrick Blieck Sin t-Andries
598 Cordier - Moermans 8800 Roeselare
597 Jo Heyens 9120 Beveren
596 RIKA VANDEVENNE izegem
595 richard limburg
594 Birgit Stubbe Veldegem
593 dirk vandeputte 8870 izegem
592 bie vangheel geel
591 evelien froyen diepenbeek
590 nour-eddin qasedallah laakdal
589 willy maes geel
588 kris maes geel
587 bram criekemans geel
586 demilde frederik ursel
585 maarten cools mol
584 toon maes mol
583 griet maes mol
582 Marij Onderbanken
581 Regine Boussauw roeselare
580 van moerbeke brugge 2
579 depuydt andy assebroek
578 Johannes Jansen Eeklo
577 Pascale Holthof Borsbeek
576 verstappen veerle 9255 buggenhout
575 verstappen veerle -
574 Fedde Hettinga Delft
573 gernaert david Brugge
572 Gryson Philippe 8970 Poperinge
571 sabine dewitte 8900 ieper
570 Heidi Goes 8000 Brugge
569 Marie-Paule Quix 1020 Brussel
568 Marie-Paule Quix -
567 Tips schoten
566 Sabine Lomme Ursel
565 Liselot Ledene 8630 Eggewaartskapelle
564 Tinneke Dons Gent
563 - -
562 Vanrijkelen Borsbeek
561 Loes Maveau Brugge
560 Dupont 8310 Assebroek
559 Marlies Vanlerberghe Gent
558 Bert De Somviele Geraardsbergen
557 jasse cnudde 9000 Gent
556 Jef Foubert Wenduine (De Haan)
555 Dirk De Schoenmaker Eksaarde
554 Tim Hilversum
553 Van Vlimmeren 9000 Gent
552 etienne vanaelst knesselare
551 Kox Peter 2840 rumst
550 Kari Decock Izegem
549 Ludo Vervliet Denderbelle
548 Eva Van Eenoo 9040 Sint-Amandsberg
547 Liese kingma nijmegen
546 VAN WAEYENBERGE GEERT 9620 ZOTTEGEM
545 Pieters Yorick Oostende
544 Rik De Vreese Lokeren
543 Toussaint Lemeer Gangelt
542 Niki Miseur Lier
541 Remmerie Johan Zele
540 Lieve Vancaillie Damme
539 Opsomer Ruiselede
538 Karen Constant Wingene
537 Marie-Anne De Wilde 8310 Assebroek
536 Martin Burke 8310 Assebroek
535 Martin Burke 8310 Assebroek
534 patrick van daele brugge 8000
533 pieter Deinze
532 Maekelberg Eric 8820 Torhout
531 Jean-Pierre Severens 8400 Oostende
530 Vermeersch F Brugge
529 Vermeersch G Brugge
528 wiepke boogaerts betekom
527 bauwke boogaerts betekom
526 asger boogaerts betekom
525 stef boogaerts Brugge
524 Craeye Kelly 8200 brugge
523 Marleen Van Meerbeek 3120 Tremelo
522 Van Weydeveldt Gino Sint-Andries
521 Burny Colette Sint-Andries
520 Bjorn Wullaert Brugge
519 Makelberge Suzy Torhout
518 Katrien Simoens Jabbeke
517 Camerlynck Urbain Torhout
516 Van Den Berghe Mark Zuienkerke
515 britt casier ruddervoorde
514 tibo casier ruddervoorde
513 caroline christiaens 8020 ruddervoorde
512 kevin trappeniers sint-niklaas
511 Stefan Goemaere Torhout
510 Dirk Mouton Waardamme
509 Dirk Waeyaert 8640 Westvleteren
508 Allary Donald Brugge
507 Deprez Marthe Gistel
506 Deprez Henk Gistel
505 Montens Emma 8200 Brugge
504 Montens Gunther 8200 Brugge
503 Beelaerts Katelijne 8200 Brugge
502 arwen cals limburg-brunssum
501 Landuyt Oedelem
500 Savels Lindsay Sint Michiels
499 Rita Bral San Francisco
498 tijmOn adegem
497 koen de neve knesselare
496 Enckels Hasselt
495 Michiels Herman Hamme
494 Hanne Libbrecht gent
493 Hanne Libbrecht St Kruis
492 Birlouet Jo 8500 Kortrijk
491 piet smessaert Aalter
490 Annelies Lust Gent
489 Ingrid Gruyaert 8000Brugge
488 verstichelen pascal 9860 oosterzele
487 verstichelen alessandro 9860 oosterzele
486 verstichelen kyana 9860 oosterzele
485 de lange silvia 9860 oosterzele
484 Lieve Sleebus Buggenhout
483 Van Bockstaele Heidi Damme
482 Sam Van den plas Gent
481 Van Eetvelde Abigail 9220 Hamme
480 Van Eetvelde Mistir 9220 Hamme
479 Angelique De Lange Hamme
478 jaak de cock 9220 Hamme
477 Daan De Bruyne Brugge
476 Nele Rommel Brugge
475 gouwy IEPER
474 toivo ozinimus brugge
473 Wouter Van Gompel Sint Amandsberg
472 Jean-Francois Fauconnier 4000 Liège
471 Marije van Doormaal Turnhout
470 Nathalie Derycker Sint-Michiels
469 Willems Jean-Pierer 9255 Buggenhout
468 - -
467 - -
466 - -
465 - -
464 - -
463 - -
462 - -
461 Marieke Maebe Ruiselede
460 Anja Daenens brugge
459 Mollet Monique Meise
458 Vogelaers Paul 1081 Koekelberg
457 lambrechts marleen olen
456 de bont steven herentals
455 veldeman sophie herentals
454 Wouter Blieck 8000 Brugge
453 vanmullem johan zedelgem
452 Frederik Coornaert Harelbeke
451 Frederik Coornaert Harelbeke
450 Tania Dobbelaere Brugge
449 L. Smeets Ruisbroek
448 Vandenberghe Geert 9630 Zwalm
447 Jooris André 8200 Brugge
446 verbist david sint-katelijne-waver
445 pieters brugge
444 marius van de woestyne 9070 heusden
443 elias van de woestyne 9070 heusden
442 nathalie de wispelaere 9070 heusden
441 steven van de woestyne 9070 heusden
440 casier bart 8020 ruddervoorde
439 Luc Meuris 9050 Ledeberg
438 Debruyne Frank Kortrijk
437 Gunther Vergauwen Dudzele
436 ureel Roeselare
435 coene mariette poperinge
434 Deliaert Christiaan; 9040 Sint Amandsberg
433 Guido Pannekoek Gent
432 Hudders Gerd Oedelem
431 Luk Dombrecht Ieper
430 Pieter Vandenbroucke Gentbrugge
429 Marjolein Hantson Rumbeke
428 Govaets Jürgen 9220 Hamme
427 Melina Verduyn Varsenare
426 André Fernande 8370 Blankenberge
425 filip van den bossche eeklo
424 Cooremans Oud-Turnhout
423 Miguel Coulier Gent
422 Steven De Rijck Gent
421 geertje vandenabeele brugge
420 Vandenberghe Peter 8200 St. Andries
419 geertje vandenabeele -
418 De Spiegelaere Ward Oostkamp
417 Paul Van Grembergen 9940 Evergem
416 Jasmijn Bonte St-Andries
415 Naert Yves Meulebeke
414 Bob Vandendriessche Oostkamp
413 Vermeiren Hans Muizen
412 marie geukens 1820 Steenokkerzeel
411 GEBBERT JAN MIDDELKERKE
410 Eradus Freddy 8790 Waregem
409 Bossuyt Mieke 8790 Waregem
408 Peene S. 8432 Leffinge
407 Dorine Debruyne Zwalm
406 Vandenberghe Thamas 8800 Roeselare
405 Adriana Cara Sanches 8000
404 Marysse Heidi 8800 Roeselare
403 Gyselinck Didier 8432 Leffinge
402 Katia De Witte 9800 Deinze
401 Bruno Cassiers 9100 Sint-Niklaas
400 DEVRIESE ST-KRUIS
399 Chabot Antwerpen
398 Johan Dollé Zeebrugge
397 Kate Moermans Sint-Andries
396 Olaf Kortrijk
395 nobby thys Leuven
394 Myny Chantal 8310 brugge
393 Hans Vandevelde 2440 Geel
392 Detlef Decock Heestert
391 charles mahieu st. michiels
390 Lien Claes Moerkerke-Damme
389 Griet Grypdonck 9000 Gent
388 baekelandt patricia menen
387 dufait niel
386 Dheedene Ann Oostkamp
385 Jo Roets 2018 Antwerpen
384 derijcke frans anzegem
383 Rosalie Heens Gent
382 vandenabeele marie-paule tiegem
381 Dewitte Wim Blankenberge
380 Jeanne Stubbe 8200 Sint-Michiels
379 Wendy Mathieu 8200 Sint-Michiels
378 Wim Stubbe 8200 Sint-Michiels
377 Jan Holvoet Brugge
376 Vanderputte Koekelare
375 Dirk Schrauwen 8301 Knokke-Heist
374 vankeirsbilck geert st andries brugge
373 Miet Zoutleeuw
372 Dedeurwaerder Katrien Kortrijk
371 Tania Tamsin 8000 Brugge
370 Glorie Dominiek Knokke
369 Natuur 2000 West-Vlaanderen 8400 Oostende
368 vjnm natuur 2000 vzw 2000 antwerpen
367 Messiaen Chris 8940 Geluwe
366 Hans A.Keijser Brecht
365 Roland Vanoverschelde kortrijk
364 Shane Vivenkapelle
363 Nevejan Cathérine 8900 Ieper
362 Lut Catry Brugge
361 DE GRANDE Savine OOSTKAMP
360 Louis-Philippe Arnhem Heverlee
359 Verbeke Veerle 8740 Pittem
358 De KLERCK Anne-Marie 8490 Varsenare
357 bram sercu roeselare
356 Alwyn Retsin 8000 brugge
355 Maarten Van Maele Brugge
354 Neirynck Andries Sint-Andries
353 Serruys Jeroen 9050 Gentbrugge
352 fam deconinck-donck assebroek
351 De Coster Joël Looppem
350 Y Reygaert Knokke-Heist
349 Benno Barnard 3040 Huldenberg
348 Benno Barnard -
347 Jonathan De decker Sint-Niklaas
346 Robin Smessaert Beernem
345 koen de rijck alsemberg
344 Viki Meeuwis 2500 Lier
343 Ann Perquy Nieuw Zeeland
342 Guy Robbrecht Londerzeel
341 dejaegher sylvia vrasene
340 Greta Gryspeerdt 8800 Roeselare
339 Vandorpe Eric 8520 Kuurne
338 Keirse Hanne 2800 Mechelen
337 Pieter Vercammen Gent
336 Chris Van Den Bosch Lille
335 Driessens, Gerald 2500 Lier
334 line kuppens houthalen
333 Evelyne Eeckhout Itegem
332 gheysens 8560 wevelegm
331 Katleen De Beukeleer Kontich
330 Benny De Potter Deurne
329 Jean Jordaens 2920 Kalmthout
328 Dellobel Maggy 8200 St-Andries
327 Susana Catarina Carreira Cruz Gent
326 curd coulembier Gent
325 JOKE 2020 ANTWERPEN
324 johan peene oostende
323 plog miranda zeebrugge
322 Daivier Luc Oostende
321 Dalle Dirk 8000 Brugge
320 De Roeck Jurgen Brugge
319 Pieters G 9880 Aalter
318 Vandenbroucke L 9880 Aalter
317 elvira brakel
316 Nele Victoor Gent
315 couckuyt chris sint-kruis
314 Viviane Govaert Mariakerke
313 Dieter Heylen 2390 Malle
312 Joost Carpentier MOORSLEDE
311 Vera Ballegeer Knokke-Heist
310 CV Gent
309 Anne Brugge
308 Eduard & Cecile Perquy-Vancaillie 8200 Sint-Michiels
307 Jos Basyn & Katrien Perquy 8200 Sint-Andries
306 Sven Van Parijs 8820 Torhout
305 Marc Lauwers Carmel California 93922 USA
304 Isabelle Taelman 2640 Mortsel
303 Melba Mahieu st. Michiels
302 barbara wahlen maarkedal
301 sofie wahlen maarkedal
300 Bernard Bedeur Vallejo California USA Tel: 707 645 1948
299 Marie-Jeanne Wesemael 9200 Dendermonde
298 Christophe Van Waerebeke Beveren-Waas
297 Helga Zaman Beveren-Waas
296 Marianne Weyn Hamme
295 frans smeets 2018 antwerpen
294 Pierre Burny Brugge
293 De Cnodder Paul Lille
292 Tine Grootaerdt 8400 Oostende
291 Geert LAMBERT 8400 Oostende
290 Joachim Cols 2540 Hove
289 Leen Demeyer ekeren
288 Femke GRYPDONCK ekeren
287 Tim GRYPDONCK ekeren
286 bert GRYPDONCK brecht
285 Hans GRYPDONCK brecht
284 Greet DOCKX brecht
283 Dudal Brugge
282 Sam Calliauw Torhout
281 Alenus - De Pesseroey Beveren
280 Callens Ilke Berlaar
279 Bram Van Braeckevelt Oostkamp
278 Van Wetter Josée 2018 Antwerpen
277 TESSIER JAN BLANKENBERGE
276 Jona Bonneure 8200 Sint Andries
275 Timmerman Tine 8380 Dudzele
274 Timo Bonneure 8200 Sint Andries
273 Pia Burrick 8200 Sint Andries
272 Jan Bonneure 8200 Sint Andries
271 Yperman Eric 2140 Borgerhout
270 ROOSE Bart L. G. Assebroek
269 Rubia Verduyn Varsenare
268 Christof Vrielynck Oud-Turnhout
267 johan grypdonck damme
266 gerda goethals damme
265 Ignace Tousseyn 8730 Oedelem
264 christel vandermaes 8310 st-kruis
263 Peter Grymonprez Brugge
262 huysegems Walem
261 Bert Raets Meerdonk
260 lien monkerhey 8200 st andries
259 verdonck wim Ranst
258 Stijn Van Den Hende Sint-Andries
257 Samyn NetBos Sint-Andries
256 Hilde De Winter 2200 Herentals
255 Hugo Verstraete 8200 St.-Michiels Brugge
254 lisa de boos 9000 gent
253 david agnes 9080 zeveneken
252 dewaegenaere chrysta 8310 brugge
251 Lies Vandercoilden Sint Andries
250 Corinne Lambert 8500 Kortrijk
249 Vervenne Pascale 9000 Gent
248 Jan Van Maele 8310 Assebroek (Brugge)
247 Devriendt Yinli Oostende
246 Devriendt Imaani Oostende
245 Devriendt Gipsy Oostende
244 Devriendt Ziggy Oostende
243 Devriendt Johan Oostende
242 katty Otte Oostende
241 Merlevede Godfried Twee Akren
240 koen de bouw -
239 Lea Moerenhout 1030 Brussel
238 Mattie De Ryck 2650 Edegem
237 Koen De hert O-L-V-Waver
236 Desmyttere Andre Brugge
235 De Moor Danny 9550 Herzele
234 Brigitte Houtman Brussel
233 Johan Vandevelde Sint-Pieters Woluwe
232 De Plancke Patrick 8000 Brugge
231 De Plancke Johan. Brugge
230 Goedele Devillé Dworp
229 Johannes Govaerts Borsbeek
228 Claeys Dieter Blankenberge
227 Van Doorselaer Evelien Hofstade
226 Coussens Thomas Zwalm
225 Victoor Jeannine 3191 Hever
224 Vandamme Lieve 8200 St. Andries
223 Pyck Ann 9550 Herzele
222 Mie Moerenhout 9160 Lokeren
221 Erik De Smedt Oud-Turnhout
220 Jef Peeters Kessel-lo
219 Wouter Rommel 8000 Brugge
218 wim sauwens bilzen
217 Stefan Hertmans 1653 Beersel
216 Eric Feys Gent
215 Saccasyn Bart Assebroek - Brugge
214 Herman De Mol 8200 Sint-Andries-Brugge
213 Micheline Baetens 1560 Hoeilaart
212 De Bruyne assebroek
211 Vancoppenolle Dirk 8200 brugge
210 dirk celis Berchem 2600
209 lotte desmedt izegem
208 gevaert christiaan 9550 Herzele
207 Jong Groen! Anderlecht
206 Jos Quintens 3511 Kuringen
205 christine Strobbe 9100 Sint-Niklaas
204 de ridder anna brasschaat
203 Kathleen Cox Bocholt
202 de ridder -
201 Sadones Ludo 8200 Sint-Michiels
200 Otte Madeleine 8200 Sint-Michiels
199 Lefebvre Wim Oeselgem
198 Luc Grootaerdt 8310 Assebroek
197 Lefebvre Wim Oes
196 Peeters Kris 2200 Herentals
195 Lieselot Ghyselen Sijsele
194 hannes ledegen Heist-op-den-berg
193 Sauer Annmarie Hoboken
192 Silke Ronsse Kaulille
191 Frans Vanneste Zwevegem
190 Godelieve Lagae Zwevegem 8550
189 Sabbe Brugge
188 Liesbeth De Ceulaer Diest (3294)
187 Bea Honoré 8500 kortrijk
186 David De Vlaeminck Schaarbeek
185 ackaert kathy assebroek 8310
184 Vantieghem Sint-Michiels Brugge
183 stien genk
182 Hannelore Vermeulen Damme
181 Evers Brenda Overpelt
180 DEBACKERE CHRISTIAN AARTRIJKE
179 Vanbiervliet Lieve Hooglede
178 Borglevens Els Hooglede
177 kathleen Govaerts 2300 Turnhout
176 Kathleen Govaerts -
175 lene bijnens Hoeselt
174 daan zonhoven
173 Leupe Filip 8200 Brugge
172 sam cuypers Sint Truiden
171 Kobe Janssen Maaseik
170 lize paesen houthalen-helchteren
169 De Keyzer Sanne 9000 Gent
168 maaike vancopppenolle assebroek
167 Lotte brugge
166 Peter Mahieu Brugge
165 Wouter Verreydt 8500 Kortrijk
164 Esther Byttebier Gullegem
163 Coninx Joris 3960 Bree
162 veerle nieuwmunster
161 Pieter Scheelen meeuwen-Gruitrode
160 Demeyer Lut 8200 Sint-Andries
159 Evelien Scheelen Meeuwen-Gruitrode
158 koen mertens ganshoren
157 Buyle Marleen 9170 St-Pauwels
156 lingier katleen brugge 8000
155 verbeke wesley brugge 8000
154 verbeke talisa brugge 8000
153 verbeke vanessa brugge 8000
152 verbeke fredrick brugge 8000
151 verbeke thierry brugge 8000
150 Rika Martens 8200 St.-Michiels
149 Wim Vandenbussche 9630 Zwalm
148 couckuyt jurgen 9160 lokeren
147 De Deyne A. Aalter
146 Demeyer JABBEKE
145 - -
144 erik willems gent
143 Van Keymeulen Jan Herzele
142 Christine Wens 2100 DEURNE
141 Marnix Schollaert 9550 Herzele
140 Carla De Clercq Sint-Amandsberg
139 Joost Cammaert Sint-Michiels (Brugge)
138 gillis maria -
137 - -
136 Jef Ravelingien 8200 Sint-Andries
135 Ver Eecke Erik Brugge
134 Paul De Vlam Loppem
133 Parmentier Gert 2440 Geel
132 nele wuestenberg Blankenberge
131 Herman Allaert Melsele
130 coppens lokeren
129 Piet en Els Hardeman-Geeraert 8954 Westouter
128 Sabrina Lysen Borsbeek
127 Tom Verboven Borsbeek
126 Boomspotting Borsbeek
125 walter van den driessche herzele
124 Pauline Vanneste 8200 Sint-Michiels
123 Arne Van Dongen Ellezelles
122 gardin stefaan st-kruis brugge
121 gardin stefaan -
120 Thierry Vervoort Borsbeek
119 allaert Veerle beveren
118 Stevens Rudy Schendelbeke
117 RATS Herzele
116 Danny Samson 8000 Brugge
115 M-josé Vandermaes 8000 Brugge
114 Hans Robeys Herzele
113 Jan Samson Brugge 8000
112 de frans aalst
111 rien sint-andries
110 Eeman Filip 9450 Denderhoutem
109 Van Gijsel MCL Tielrode
108 Nadine Goethals 3570 Alken
107 Ingrid Thys Lendelede
106 Bert Gielen Lendelede
105 LERSBERGHE Filip 8000 BRUGGE
104 Lut Dornez 8700 Tielt
103 Eveline Billiet Kortrijk
102 Rommelaere Noel sint -michiels
101 Tuur Jena 3090 Overijse
100 Fons Jena 3090 Overijse
99 Ingrid De Wilde 3090 Overijse
98 Ingrid De Wilde -
97 kristof lauwers gent
96 de smet geertrui sinaai
95 claes stephan 1860 meise
94 Marijke Deconinck Hooglede
93 luypaert kris 1860 meise
92 Michel Vanhoorne 9000 Gent
91 Michel Vanhoorne -
90 Barbara Bracke Wetteren
89 kim aernoudt gent
88 Luc Van der Kelen 2900 Schoten
87 Tuerlinckx Geert 8200/Sint-Andries
86 Tuerlinckx Geert -
85 Schaukens Franky Aalst
84 De Durpel Bart Steenhuize
83 Joost Callebaut 9300 Aalst
82 de candt c zelzate
81 Annie De Winne assebroek
80 DE WITTE ERIC 8531 HULSTE
79 DE WITTE ERIC 8531 HULSTE
78 Barbara Van Houte Gentbrugge
77 Schelfhout Kristof Aalst
76 annette de vos 9860 oosterzele
75 Wouter De Vriendt Oostende
74 De Beleyr Etienne Sint-Niklaas
73 Cooman Erik 8570 Anzegem
72 rombouts gabriël 9120 Melsele
71 rombouts gabriël -
70 Decorte Marc 8820 Torhout
69 Erik Paredis Gent
68 Stéphane Venmans Oostende
67 François Van Den Reym Londerzeel
66 Eddy Donné 9800 Deinze
65 Luypaert Sabine Dendermonde
64 Hilde Hacour 3000 Leuven
63 Pannier lucas oostende
62 Decoorne Lucien Sint- Andries
61 sabine de clercq 9000 gent
60 BRUNEEL Jozef 8560 Wevelgem
59 lies couckuyt 8310 sint-kruis
58 De Coninck Sidon 9120 Melsele (Beveren)
57 Ludo Enckels Hasselt
56 freek Verrecas 8310 assebroek
55 Jeroen Staelens Gent
54 Johan Broidioi 8432 Leffinge
53 Piet De Baere Herzele
52 Paul Van Dyck - Marleen Strubbe - Lize Van Dyck - Jasper Van Dyck - Frederik Van Dyck 2640 Mortsel
51 Staelens Inge Sint-Michiels
50 staf de wilde 8420 de haan
49 Hans De Four Herzele
48 Jo Dierickx 1860 Meise
47 Aurèle Looman Gent
46 Barbara Luypaert Merchtem
45 Lagae Martine 8200 St-Andries Brugge
44 Debusschere Klaas Ardooie
43 Van Ingelgem Siegfried 1840 Londerzeel
42 David Van Roy 1860 Meise
41 Hilde Willems Lubbeek
40 Sarah Hutse Herzele
39 Veerle Heyman 9150 Rupelmonde
38 Van Mierlo Luc Borsbeek
37 vzw 't Uilekot Herzele
36 Filip De Bodt Herzele
35 Paul Maris 9120 Haasdonk
34 Jasmin Lauwaert Gent
33 Machteld Hardy Antwerpen
32 Wil Inghelbrecht Oostende
31 Wil Inghelbrecht Oostende
30 Jacques Denecker Oostende
29 Liebrecht Lierman Knokke
28 Bram Van Ballaer Antwerpen
27 Hendrikx Huguette gent
26 nele crutzen antwerpen
25 Alenus Marc Veel-te-groot-Beveren
24 De Belie Magda 9120 Vrasene
23 Anna Holvoet B - 2600 Antwerpen-Berchem
22 Noëlla Elpers B - 2600 Antwerpen-Berchem
21 Peter Holvoet(-Hanssen) B - 2600 Antwerpen-Berchem
20 Bert Raets Meerdonk
19 Raaijmakers IJe Melsele
18 Gilbert Cant Haasdonk
17 Martine Maes Beveren
16 Lieve Rombouts 9120 Beveren
15 Eddy Massa Vrasene
14 Riet Gillis 9130 Kieldrecht
13 Hilde Keteleer Mortsel
12 paul schrijvers 2170 Maarksum
11 linda Van Mieghem Oostmalle
10 Wally De Doncker Hamme-Zogge
9 Hilde Lauwers Olsene-Zulte
8 Paul Demets Olsene-Zulte
7 Willy Van Doorselaer Wortegem-Petegem
6 Brijs Lier
5 Lappersfort Poets Society (LPS) Brugge
4 Peter Theunynck Antwerpen
3 Hanzestadcoalitie voor een duurzame en dierbare stad Brugge en Ommeland
2 Groene Gordel Front in Brugge en Ommeland ( GGF ) Brugge en Ommeland
1 Luc Vanneste 8200 Brugge